دوشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۹

نقشه کثیف عربستانی‌ها نقش برآب شد/کنفدراسیون آسیاازحق طرفداری کرد

به گزارش “ورزش تایمز”، کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بررسی شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس مبنی بر استفاده غیرقانونی سرخ پوشان از خریدهای تابستانی خود در لیگ قهرمانان آسیا، آن را رد کرد تا شاگردان یحیی گل محمدی به طور قطع در فینال لیگ قهرمانان تیم به عنوان نماینده غرب قاره کهن حاضر شوند.

حمید مطهری در گفتگو با “ورزش تایمز” با اشاره به این موضوع گفت: بعضی از کلمات کثیف در الفبای فارسی زبان ها وجود ندارد تا اقدام زشت برخی عوامل داخلی و سپس باشگاه النصر عربستان را تعریف کند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس  تصریح کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا این بار طرف حق را گرفت تا یکی از کثیف ترین نقشه هایی که علیه پرسپولیس تدارک دیده بودند را نقش بر آب کند. همه چیز واضح بود که حق با پرسپولیس است اما عربستانی ها برای فرار از شکست، دنبال راه های غیرقانونی رفتند.

مطهری تأکید کرد: باشگاهی که کهن و دیرینه باشد از اصول جوانمردی تخطی نمی کند اما به نظر می رسد النصر خیلی راحت می خواست همه چیز را بخرد تا حق را پایمال کند.

وی افزود: پول در فوتبال مهم است اما نمی شود همه چیز را با آن گرفت. عربستانی ها آدرس را اشتباه رفتند. ما با وجود تمام مشکلات که شامل محرومیت ناگهانی عیسی آل کثیر و اشتباهات مکرر داوری بود، به پیروزی رسیدیم اما عربستانی ها فکر می کردند می توانند غیرت نماینده ایران را با ولخرجی های خود زیرسوال ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *