چهارشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۹

نفت آبادان همیشه خوب بوده/ عالیشاه از فردا در تمرینات شرکت می کند

به گزارش “ورزش تایمز”، سیدجلال حسینی درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: بازی سختی بود. نفت آبادان یک تیم همیشه خوب است. بازیکنان خوبی هم دارد. نسبت به بازی قبل هم عملکرد بهتری داشتند اما خوشبختانه توانستیم با توان و آمادگی بازیکنان پیروز شویم.

وی راجع به انتقاد از چمن استادیوم آزادی افزود: اینکه فقط بخواهند بازی را برگزار کنند نمی‌شود. امروز چمن استادیوم خیلی بلند بود و کار هر دو تیم را برای انجام آن سخت کرده بود. وقتی باران می بارد به جای اینکه توپ راحت تر به چرخش درآید سخت‌تر به حرکت در می‌آمد.

کاپیتان سرخپوشان راجع به عملکرد نماینده آبادان تاکید کرد: با یک تیم خوب بازی داشتیم. توانستیم بعد از گلی که زدیم بازی را خیلی خوب کنترل کنیم و نتیجه را برای خود رقم بزنیم.

او در واکنش به این سوال که با توجه به سن و سالش فکر می‌کند لیگ را با شرایط خوبی به اتمام برساند تصریح کرد: فردا ریکاوری داریم و امیدوارم فردا یک تمرین خوب داشته باشیم.

سیدجلال راجع به پرونده انضباطی امید عالیشاه که از سوی یحیی گل محمدی در اختیار باشگاه قرار گرفته است، گفت: او فردا در تمرین حاضر خواهد شد. روزهای سختی داریم و امیدوارم همه در کنار هم باشیم. مشکلات زیاد است و از نظر مالی فشار می‌آید. امیدوارم به فکر حل مشکلات باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *