پنجشنبه , ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

نظر سه کارشناس سعودی درباره دیدار پرسپولیس با النصر

به گزارش “ورزش تایمز”، «بندر الجعیثن» کارشناس فوتبال عربستان درباره تقابل تیم النصر با پرسپولیس ایران در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: چنین مسابقاتی نیاز به آمادگی بالای فنی و روحی دارد چرا که هر تنش عصبی یا عضلانی در نتیجه موثر است. پرسپولیس از نظر فنی با تیم های الاهلی و التعاون متفاوت است و حریف آسانی نیست چرا که بازیکنانش از نظر تاکتیکی و بدنی قدرتمند هستند.

«خالد الحوار» دیگر کارشناس سعود گفت: النصر از نظر فنی از پرسپولیس بهتر است و سرمربی این تیم توانایی بازیکنانش را می شناسد. او به تعدادی از بازیکنانش بعد از صعود از مرحله گروهی استراحت داد ولی مهم، استفاده از فرصت ها است. در دیدار آخر مقابل الاهلی، بازیکنان النصر فرصت های زیادی را هدر دادند بخصوص در ۲۰ دقیقه ابتدایی. در چنین مسابقاتی فرصت گلزنی نادر است.

«علی کمیخ» هم درباره بازی دو نماینده ایران و عربستان گفت: النصر مقابل پرسپولیس در خط حمله نیاز به سازماندهی بیشتری دارد به همراه تمرکز و استفاده از فرصت ها. النصر همچنین به تمرکز دفاعی نیاز دارد اما نباید به دفاع صرف مشغول شود. النصر به خاطر فصلی که پشت سر گذاشت از نظر بدنی بیشتر خسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *