دوشنبه , ۴ مرداد ۱۴۰۰

نتیجه مساوی با مس رفسنجان عادلانه بود

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی تارتار سه شنبه شب در نشست خبری پس از بازی مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: بازی دو نیمه تفاوت داشت؛ هر دو تیم برای برد وارد زمین شدند اما در نیمه دوم ما بهتر عمل کردیم.

وی افزود: روی پرتاب و اوت و ضربات ایستگاهی خطر ایجاد کردیم کیفیت بازی مقداری پایین آمد اما توانستیم فاصله امتیازی خود را با تیم‌های پایین حفظ کنیم.

سرمربی تیم پیکان در ادامه گفت: با توجه به بازیکنان جوانی که داریم نتیجه برای ما بد نشد. همه چیز دست به دست هم داد که بیشتر یک بازی هوایی را ببینیم. وزش باد هم به چمن مصنوعی اضافه شد و دو تیم هم محتاط بودند.

تارتار ادامه داد: به تیم مس هم تبریک می گویم آنها تلاش‌شان را کردند. ما یک گل تاکتیکی زدیم، عقیل کعبی هم گلی زد که می‌تواند از گل‌های زیبای امسال باشد.

وی افزود: به هر حال مساوی عادلانه بود، از بچه‌ها تشکر می‌کنم ما برای برد وارد زمین شدیم و بازیکنان ما توانستند نکات تاکتیکی را به خوبی اجرا کنند.

سرمربی پیکان در مورد داوری مسابقه هم گفت: داوری بد نبود؛ ممکن است اشتباهات جزئی هم داشته باشند اما گرجی و همکارانش با اینکه مقداری کم تجربه بودند قضات خوبی را داشتند و اشتباه فاحشی نداشتند.

تارتار در خصوص شرایط میزبانی در ورزشگاه شهدای صنعت مس نیز اظهار کرد: در این گرمای زیاد، کولر رختکن‌ها مدام خاموش می‌شد و ما خیلی اذیت شدیم. نمی‌دانم دلیلش چه بود امیدوارم این مشکل هم رفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *