یکشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نتیجه بازی عادلانه نبود/بازیکنانم تسلیم نشدند

به گزارش “ورزش تایمز”، افشین قطبی شامگاه شنبه پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: باید بگویم که امروز بازی بسیار عجیب و غریبی داشتیم و به نظرم کیفیت زمین اصفهان نسبت به هشت سال پیش که در این شهر بودم، بسیار بهتر شده است. باید به ذوب‌آهن برای بازی خوب امروز این تیم تبریک بگویم و پیروزی نیز از آن این تیم شد.

وی با بیان اینکه در بازی امروز باید دو پنالتی برای ما گرفته می‌شد، تصریح کرد: اعتقادم این است که بازی می‌توانست متفاوت باشد و شرایط بهتر باشد زیرا در صورت گرفته شدن دو پنالتی، آنها در روند بازی تأثیرگذارتر بودند. تیم حریف با کمترین موقعیت توانست سه گل به ثمر برساند و از سوی دیگر ذوب‌آهن خیلی سخت گل می‌خورد.

شرایط آب و هوایی بر نتیجه بازی امروز بی‌تأثیر نبود

سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه نتیجه بازی امروز عادلانه نبود، بیان داشت: باید از این تجربیات درس بگیریم و بتوانیم شرایط را بهتر کنیم؛ البته باید بگویم شرایط آب و هوایی بر نتیجه بازی امروز، بی‌تأثیر نبود زیرا ارتفاع اصفهان با شهرهای دیگر متفاوت است.

وی افزود: بازیکنان من امروز تلاش بسیاری کردند و در طول ۹۴ دقیقه بازی، خوب ظاهر شدند و تسلیم نشدند و باید از آنها و مردم خوب خوزستان تشکر کنم.

اعتقاد ندارم داور نتیجه بازی را تغییر داد

قطبی درباره شرایط داوری بازی با بیان اینکه اعتقاد ندارم داور نتیجه بازی را تغییر داد، تصریح کرد: نمی‌دانم چرا این داوران برای بازی‌های فولاد گذاشته می‌شوند زیرا امروز نخستین قضاوت داور امروز بود و این موضوع عادلانه نیست که قضاوت‌ها اینگونه باشد.

وی درباره شرایط تیم‌های اصفهانی تصریح کرد: به نظرم تیم‌های اصفهانی بسیار پرمهره و خوب ظاهر می‌شوند و با توجه به شرایط مدیریتی، وضعیت مالی و بازیکنان خوب خود، همیشه خوب ظاهر می‌شوند و در آسیا نیز خوب می‌درخشند.

از صمیم قلب دوست دارم که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شود

سرمربی فولاد خوزستان درباره قهرمان لیگ برتر اضافه کرد: از صمیم قلب دوست دارم که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شود ولی همانگونه که در اروپا قهرمان تغییر کرد، در ایران نیز فوتبال قابل پیش‌بینی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *