شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

نتایج در زمین رقم بخورد پرسپولیس قهرمان می‌شود/ باقری مدیر است

بهزاد داداش زاده در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی ایران گفت: فصل جاری هم تحت تأثیر کرونا برگزار شد. فکر می‌کنم فوتبال باشگاهی به پرسپولیس مدیون است. بسیاری از ضعف‌ها را این تیم با حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا پوشش داد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد این تیم افزود: اگر تمرکز پرسپولیس حفظ شود این تیم باز هم جام قهرمانی در لیگ برتر را برای پنجمین بار کسب خواهد کرد. سپاهان حریف جدی این تیم است اما به نظرم از لحاظ فنی باز هم پایین‌تر از پرسپولیس است.

داداش زاده به انتقاد از حاشیه‌های به وجود آمده در فوتبال باشگاهی ایران پرداخت و گفت: اگر نتایج بازی‌ها در هفته‌های مانده به پایان لیگ برتر در مستطیل سبز ثبت شود قطعا پرسپولیس قهرمان است در غیر این‌صورت بعید نیست جام به شهرهای دیگر برود.

وی ادامه داد: به نظرم بی جهت برای پرسپولیس شلوغ کاری می‌کنند. این تیم واقعا توانمند است. در آسیا هم از پرسپولیس و تاکتیک‌های یحیی گل محمدی می‌ترسند. صحبت از هر چیزی غیر از قدرت پرسپولیس بیهوده است.

داداش زاده درباره حضور کریم باقری در تیم ملی فوتبال ایران برای کمک به دراگان اسکوچیچ تاکید کرد: او عنصر مدیریت در رختکن هر تیمی است. باقری در دوران بازیکنی هم مدیریت بالایی داشت. قطعا رفتن کریم به تیم ملی برای تعامل با بازیکنان بوده است. همه از او حساب می‌برند و واقعا به خوبی وظایف خودش را به عنوان دستیار انجام می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *