شنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۸

نتایج تیم فوتبال نوجوانان باید فرصتی برای بهتر شدن باشد

به گزارش “ورزش تایمز”، عباس چمنیان پیرامون وضعیت آماده سازی تیم های ملی فوتبال جوانان و نوجوانان همچنین حضور این تیم ها در چهار تورنمنت معتبر بین المللی گفت: به عنوان شخصی که سابقه هدایت تیم های ملی رده پایه را داشته ام باید بگویم هماهنگی و برنامه ریزی همچنین تامین اعتبارات لازم جهت حضور تیم ها در چنین تورنمنت هایی بسیار دشوار و در عین حال ارزشمند است. باید از فدراسیون فوتبال تشکر کرد که در سخت ترین شرایط ممکن این زمینه را فراهم کرده  که این حمایت واقعا ارزشمند است و  البته تیم های ملی باید از این موقعیت استفاده کنند.

چمنیان اضافه کرد:تیم ملی جوانان ما در تورنمنت روسیه حضور یافته که مسابقات بسیار خوبی بود و بعد از آن هم راهی کافا شده که امیدوارم در این رقابت ها نتایج مناسبی کسب کند. همچنین تیم نوجوانان ما در تورنمنت چین و کافا حاضر شد. امیدوارم کادر فنی و بازیکنان تیم ها از این فرصت های ارزشمند به بهترین شکل استفاده کنند ، از سویی تجربه لازم را برای حضور در مسابقات رسمی کسب کنند و از سوی دیگر بتوانند برنامه های آماده سازی مورد نظر خودشان را به بهترین شکل اجرا کنند. قطعا این تورنمنت ها درس های بسیار خوب و بزرگی برای هر دو تیم خواهد داشت. 

وی در پایان گفت: بنده به عنوان عضو کارگروه نظارت بر تیم های ملی همچنان با افتخار در خدمت تیم های ملی و فدراسیون فوتبال همچنین کمیته های فنی و جوانان هستم. امیدوارم با تحولات خوبی که در این فدراسیون روی داده و حضور آقای اکبر محمدی در کمیته جوانان همچنین رویکرد نوین و متفاوت و برنامه های گسترده ایشان شاهد تغییرات مثبت و ارزنده ای در حوزه های مختلف و کسب نتایج مثبت با حمایت همه جانبه ریاست و دبیرکل محترم فدراسیون باشیم. فراهم نمودن بستر مناسب در این کمیته ها منجر به کسب نتایج ارزشمند در مسابقات آتی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *