چهارشنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۰

نام استقلال بزرگترین برگ برنده است/ مجیدی برادری‌اش را ثابت کرد

اصغر طالب نسب بازیکن پیشین استقلال در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: استقلال در تاریخ حیات خود بالا و پایین زیاد دیده و روزهای بد و خوب را به دفعات تجربه کرده است. اما چنین شرایطی در این تیم کاملاً بی سابقه است. اختلافاتی که امروز در بدنه این باشگاه ایجاد شده بزرگ‌ترین مانع برای پیشبرد اهداف است. در روزهایی که رقبا برای بستن یک تیم قدرتمند برای فصل بعد تلاش می‌کنند، متاسفانه تاکنون اقدامی برای تمدید قرارداد با بازیکنان خودی انجام نشده است.

وی افزود: مجیدی این روزها خیلی بیشتر از یک سرمربی برای تیمش زحمت می‌کشد و برادری‌اش را به استقلال ثابت کرد؛ و امیدوارم مزد تلاش‌هایش را همراه با تیم بگیرد.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به دیدار پیش روی این تیم مقابل آلومینیوم گفت: جذاب ترین بخش این دیدار تقابل علیرضا منصوریان با استقلال و آن هم با هدایت فرهاد مجیدی است. به جز آن، این دیدار از حساسیت بالای جدولی هم برخوردار است و قطعاً بازیکنان دو تیم مقابل هم انگیزه‌های زیادی دارند. برگ برنده آلومینیوم میزبانی است و برگ برنده استقلال هم «استقلال» بودن است؛ که به نظرم این یک برگ برنده دائمی برای این تیم است.

طالب نسب تصریح کرد: بعد از ۳ پیروزی متوالی در هفته‌های اخیر آن هم با وجود انبوهی از مشکلات، سطح توقع از تیم بالا رفته و انتظار می‌رود آبی پوشان در اراک هم به پیروزی برسند. اتفاقی که خیلی هم دور از دسترس نیست و بر و بچه‌های استقلال می‌توانند با کسب هر ۳ امتیاز به تهران بازگردند.

هافبک پیشین تیم‌های سپاهان و استقلال در خصوص بیشتر بودن احتمال قهرمانی کدام تیم در پایان فصل گفت: آنچه مسلم است این است که به احتمال قوی قهرمان از بین دو تیم سپاهان و پرسپولیس خواهد بود، اما واقعاً زود است که از الان بخواهیم یکی از این دو تیم را قهرمان بدانیم. هنوز بازی‌های نسبتاً زیادی تا پایان فصل باقی است و هر اتفاقی ممکن است در این بازی‌ها روی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *