جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

نارضایتی بازیکنان از نتیجه دیدار با پیکان و توصیه شفر به بازیکنان


به گزارش “ورزش تایمز” اولین تمرین آبی پوشان پس از تساوی روز گذشته این تیم برابر پیکان تهران از ساعت ۱۱ امروز جمعه در کمپ زنده یاد ناصر حجازی برگزار شد.

* سرمربی استقلال قبل از شروع تمرین دقایقی با بازیکنانش صحبت کرد و بیشتر صحبت های او با مهاجمان این تیم بود که از آنان خواست تمرینات بیشتری انجام داده تا موقعیت ‌های به دست آمده را به راحتی از دست ندهند.

* دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال نیز در تمرین حاضر بود و ضمن صحبت با چند تن از بازیکنان دقایقی به طور اختصاصی با شفر در خصوص وضعیت جسمانی بازیکنان صحبت کرد. نوروزی لحظاتی را با روزبه چشمی، اختصاصی صحبت کرد.

* بازیکنان استقلال از نتیجه به دست آمده تیمشان مقابل پیکان ناراضی بودند و اعتقاد داشتند می توانستند این دیدار را با پیروزی به پایان برسانند. تعدادی از بازیکنان امیدوار هستند، دیدار امروز ذوب آهن و پرسپولیس با نتیجه مساوی به پایان برسد تا آنها جایگاه خود را در جدول حفظ کنند.

* بازیکنانی که روز گذشته به طور کامل مقابل پیکان به میدان رفته بودند پس از ۳۰ دقیقه ریکاوری به دستور سرمربی تیم راهی سونا و استخر شدند.

* دیگر بازیکنان نیز زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را انجام دادند. آنها پس از گرم کردن بدن های خود به مرور کارهای تاکتیکی و کار با توپ پرداخته، سپس یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند که شفر لحظاتی بازی را قطع و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کرد.

* با دستور کادر فنی، بازیکنان استقلال فردا استراحت خواهند کرد و از روز یکشنبه، تمرینات خود را جهت دیدار برابر سپاهان اصفهان برگزار خواهند کرد.

* تیم فوتبال استقلال تهران روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه از ساعت ۱۷:۳۰ و از هفته پایانی نیم فصل اول میزبان سپاهان اصفهان در ورزشگاه آزادی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *