جمعه , ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

می توانستیم پرسپولیس را ببریم/ پدیده به روزهای اوج بازخواهد گشت


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرضا ناصحی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی از خود ارائه کردیم و توانستیم فقط به یک امتیاز دست پیدا کنیم.

هافبک پدیده مشهد تأکید کرد: کاملاً بر بازی مسلط بودیم و اگر دچار بدشانسی نمی شدیم مطمئناً پیروز میدان بودیم و با سه امتیاز به مشهد باز می گشتیم.

ناصحی در خصوص انتقاد هواداران پرسپولیس از داور این دیدار نیز اظهار داشت: به آنها حق می دهم چون نمی خواستند روند پیروزی هایشان متوقف شود و به همین دلیل با هر سوتی که داور می زد آنها اعتراض خود را نشان می دادند  البته در دقایق پایانی شاید فشار تماشاگران و بازی باعث شد تا کمی قضاوت داور دچار مشکل شود  اما در مجموع عملکرد خوبی داشت و امیدوارم در آینده نیز موفق باشد.

هافبک پدیده در پاسخ به این سوال که پدیده دچار افت شده است و همانند هفته های اول بازی نمی کند گفت: این کاملاً طبیعی است و هر تیمی دچار آن می شود و پدیده هم از این قاعده مستثنا نیست و من امیدوارم با تلاش کادر فنی و حمایت مسئولان استان بتوانیم دوباره به روزهای اوج بازگردیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم همه مسئولان استان از تیم ما و سیاه جامگان حمایت کنند زیرا این دو تیم پرطرفدار هستند و همیشه دیدارهای آنها مقابل حریفانی چون استقلال و پرسپولیس، تماشاگر زیادی را به ورزشگاه آورده و شور و نشاط را در جامعه رونق دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *