سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

می‌خواهیم کاری کنیم که الاهلی مجبور به دفاع شود/ کارمان سخت است

به گزارش “ورزش تایمز”، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه شب در حاشیه آخرین تمرین این تیم پیش از بازی با الاهلی عربستان در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: قبل از هر چیز جا دارد از میزبانی باشگاه الوصل تشکر کنم که شرایط خیلی خوبی را برای ما فراهم کرد و ورزشگاه را در اختیار ما قرار دادند.

وی ادامه داد: در ارتباط با دیداری که در پیش داریم باید بگویم؛ الاهلی بین ۴ تیم اول فوتبال عربستان است و در ۱۰ سال اخیر در کنار الهلال باثبات‌ترین تیم این کشور بوده است. بازی سخت و نامعلومی در پیش داریم. نتایج این تیم از جمله برابر السد که با ۲ گل برنده شدند گویای سختی بازی ما است. تیم ما هم آماده و سرحال است و این برای رسیدن به موفقیت خیلی مهم است. به غیر از ماهینی و انصاری بقیه بازیکنان آماده و در رقابت با هم هستند. مصلح هم از این قاعده مستثنی نیست و برای بازی رقابت می‌کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که تا این جا فقط یک امتیاز کسب شده است و آیا روند خوب سال ۹۸ در این بازی ادامه پیدا خواهد کرد یا نه؟ ادامه داد: ما به چیزی غیر از برد فکر نمی‌کنیم. اصلاً نیازی نیست در این باره سوال کنید. ما همیشه برای پیروزی، بازی می‌کنیم. در بازی با السد و پاختاکور به خاطر اشتباهات داوری امتیازات را از دست دادیم. فوتبال همین است. سال قبل هم در این موقعیت بودیم و وضعیتی بهتر از این نداشتیم که شرایط تغییر کرد.

برانکو خاطر نشان کرد: ما در هر بازی فقط به برد فکر می‌کنیم. می‌دانیم کار ساده نخواهد بود. هواداران، بازیکنان را می‌شناسند و می‌دانند که با انگیزه بازی می‌کنند و قلب‌شان را در زمین می‌گذارند. البته این فوتبال است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد. میل و شوق ما همیشه برای بردن است و تا جایی که بتوانیم سعی می‌کنیم در کنار نتیجه گرفتن بازی زیبا هم ارائه بدهیم.

او در پاسخ به این پرسش که با توجه به شهرت پرسپولیس در آسیا اگر الاهلی، دفاعی بازی کند چه خواهند کرد، گفت: من فکر می‌کنم ایده اصلی الاهلی بستن بازی نباشد ولی ما می‌خواهیم آنها را مجبور کنیم که دفاع کنند. ما می‌خواهیم به بازی تسلط داشته باشیم و از هر امکانی استفاده کنیم که افت نکنیم.

وی درباره هواداران پرسپولیس در دبی هم بیان کرد: یکی از دلایلی که ما دبی را انتخاب کردیم به خاطر ایرانیان این جا بود. انتظار داریم استادیوم را پر کنند تا همه با هم از بازی لذت ببریم و به دنبال برد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *