سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم/ پنالتی‌ها را ترابی می‌زند

به گزارش “ورزش تایمز”، گابریل کالدرون شامگاه دوشنبه پس از پیروزی تیمش در برابر فولاد خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: اول از هر چیز به بازیکنان خودم تبریک می گویم چرا که آنها در این بازی خوب بازی کردند و شایستگی پیروزی را نیز داشتند. البته در نیمه اول چند فرصت گلزنی را از دست دادیم و گرنه می توانستیم نتیجه بهتری را رقم بزنیم. 

وی افزود: البته ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم و برای همین به تیمم تبریک می گویم. برای من باعث افتخار است که بازیکنان ایرانی دارم و با آنها کار می کنم.

کالدرون در خصوص اینکه چرا در این بازی پنالتی تیمش را مهدی ترابی زد نیز گفت: از این پس ترابی پنالتی های ما را می زند.

کالدرون همچنین در مورد حضور سید جلال حسینی در ترکیب ثابت تیمش و اینکه در صورت بازگشت شجاع خلیل زاده او به نیمکت برمی گردد، بیان کرد: من همیشه گفته ام که در پرسپولیس دفاع وسط های خوبی دارم و متاسفم که هر بازی یک نفر بیرون می ماند. به سید  جلال تبریک می گویم که با وجود اینکه مدتهاست بازی نکرده اما همانگونه که گفتم او حرفه ای بودن خود را نشان داد و با وجودی اینکه چند هفته ای است که بازی نکرده اما همیشه به تیم، مربی و بازیکنان کمک می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در خصوص حریف امروزش نیز گفت: ما فولاد خوزستان را به خوبی بررسی کرده بودیم و با بازی خود اجازه ندادیم آنها بازی خودشان را به خوبی انجام دهند با وجود این فولاد تیم خوبی است و این خوب بودن را در این فصل بارها نشان داده است.

کالدرون در پاسخ به این سئوال که وی هنوز از تیمش شناخت کاملی ندارد چرا که در هر بازی بازیکنان خود را تغییر می دهد، اظهار کرد: البته من تغییرات زیادی نداشتم. وقتی یک مربی به تیمی می آید این طبیعی است که نیاز به شناخت  دارد. حضور یک مربی جدید در پرسپولیس به این معنی است که باید فلسفه چهار ساله این تیم تغییر کند. قطعا بازیکنان ما نیاز به زمان بیشتری دارند. من کسی هستم که دوست دارم همیشه برنده باشم و امروز هم دید که پرسپولیس بدون بازیکن خارجی، چگونه بازی کرد.

وی در خصوص فضای ورشگاه فولاد چنین گفت: شاهد جو خوبی در وزشگاه بودیم ولی متاسفانه پرتاب بطری آب و برخی اشیا به داخل زمین اصلا خوب نبود. برای من به عنوان یک خارجی افتخاری بود که در چنین ورزشگاهی و جوی بازی کنم ولی حیف که گاهی اشیایی به داخل زمین پرتاب می شد.

سرمربی پرسپولیس تهران در خصوص اینکه گفته می شود مهاجم برزیلی این تیم در نیم فصل از این تیم جدا می شود، عنون کرد: تا پایان نیم فصل اول لیگ برتر، هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده است و هر اتفاقی امکان دارد رخ بدهد.

به گزارش “ورزش تایمز”، از سری رقابت های هفته دهم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را تیم میهمان با یک گل به سود خود پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *