شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۹

می‌توانستیم برنده دربی باشیم/ بازیکنانم ترسیدند و استرس گرفتند

به گزارش “ورزش تایمز”، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان نود و چهارمین دربی پایتخت و تساوی ۲ – ۲ این تیم مقابل پرسپولیس گفت: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازی خوبی بود. هر دو نیمه موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌ها ایجاد شد. بازی چهار گل و هیجان خاص خودش را داشت.

وی افزود: فکر می‌کنم تماشاگران از این بازی راضی بودند. موقعیت‌های خوبی ایجاد شد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. یکسری اشتباهات در نیمه دوم داشتیم که منجر به دریافت گل شد. تلاش بازیکنانم ستودنی بود.

سرمربی استقلال درباره تعویض‌هایش در دربی یادآور شد: از حریف جلو بودیم و می‌خواستیم گل را حفظ کنیم و موقعیت‌های بهتری کسب کنیم. می‌شد ما برنده بازی باشیم! فوتبال این‌طور نیست هر تیمی موقعیت بیشتری داشته باشد برنده شود. روی اشتباهات موقعیت‌های خوبی به حریف دادیم و کمی به هم ریختیم. می‌توانستیم از گلی که زدیم بهتر استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: شاید بازیکنانم بعد از گلی که زدند، ترسیدند و استرس گرفتند! در نیمه دوم اشتباهاتی داشتیم و می‌توانستیم گل را حفظ کنیم و برنده باشیم.

فکری گفت: امسال تیم خوبی را شکل دادیم. در دربی این طور نیست که نتیجه بازی به نفع تیمی باشد که شرایط بهتری در جدول دارد. شاید نتیجه بازی برعکس شود. شاید بچه‌های ما فکر کردند بازی تمام شده است.

وی درباره داوری رضا کرمانشاهی در این مسابقه، تصریح کرد: کرمانشاهی نیمه نخست کمی استرس داشت. به بازیکن ما کارت داد ولی به سیدجلال حسینی کارت نداد. یک مقدار نیمه اول داور استرس زیادی داشت و سوت‌هایی که می‌زد بیشتر به نفع پرسپولیس بود. جا دارد به تیم داوری خسته نباشید بگویم. امیدوارم توجه بیشتری به داوران بشود. ان شاءالله داوران زیادی را ببینیم که در میادین بین المللی سوت بزنند.

وی راجع به عملکرد استقلال پس از گل زود هنگام که زد و سپس تعویض احمد موسوی افزود: وقتی یک گل جلو بودیم شیخ دیاباته را آوردیم تا قدرت تهاجمی را بیشتر کنیم اما این اتفاق نیفتاد. پرسپولیس یک بر صفر عقب افتاد. طبیعی است برای جبران جلو بیاید. یکسری از بازیکنانشان به خاطر کم تجربگی یا اعتماد به نفس بالا استرس داشتند.

وی تاکید کرد: بعضی کارشناسان نمی‌دانم به خاطر چه چیزی صحبت‌های جانبدارانه می‌کنند تا شاید ناظری برای بازی‌ها بگیرند.

او راجع به صحبت‌های یحیی در خصوص نیمکت نشینان استقلال گفت: از سمت پرسپولیسی‌ها، استقلالی‌ها را مسخره می‌کردند. آقای گل محمدی این صحبت‌ها را نشنید؟! آن رفتارها در شأن پرسپولیس بود؟! اگر سر و صدایی کردیم به حق بود. آنها در نیمه دوم با جنجال و سر و صدا کار را در آوردند. سید جلال باید هم نیمه اول اخطار می‌گرفت هم نیمه دوم باید کارت زرد دریافت می‌کرد. از ۱۵ خطایی که انجام می‌شد یکی را برای ما می‌گرفت.

او درباره صحبت‌های مهدی عبدیان درباره عدم رضایت از عملکرد فنی استقلال گفت: جواب این سوال را بعداً می‌دهم.

فکری درباره حضور محمد نادری افزود: از عملکرد او و انگیزه‌هایی که داشت راضی هستیم و خوب بود. بعد از هر بازی دوستان و سایر عزیزان کارشناس می‌شوند.

فکری درباره زمان بازگشت هرویه میلیچ به ترکیب استقلال یادآور شد: هروقت زمانش برسد و لازم شد از او استفاده می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *