شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

میلیچ بدون پول و تمدید قرارداد رفت/ آیا اراده‌ای بر حفظ او هست؟

به گزارش “ورزش تایمز”، هرویه میلیچ مدافع – هافبک کروات آبی پوشان که یکی از با کیفیت ترین فوتبالیست‌های خارجی شاغل در لیگ ایران است، با استفاده از فرصت استراحت یک هفته‌ای آبی پوشان، برای استفاده از مرخصی تهران را ترک کرد و این اتفاق در حالی افتاد که وی نه تنها مثل چند ماه گذشته هیچ پولی بابت حقوق و دستمزد دریافت نکرده، بلکه حتی قراردادش هم با این باشگاه تمدید نشده است.

میلیچ که از بازیکنان با کیفیت و با اخلاق خارجی در ایران است، یک بار بعد از دربی نیم فصل اول به دلیل برخی مشکلات بدون مجوز باشگاه ایران را ترک کرد و جدایی موقت او از جمع آبی پوشان به درازا کشید. بعد از دو ماه دست آخر مدیران باشگاه با وعده پرداخت مطالبات و تمدید قرارداد او را به تهران بازگرداندند.

با اینکه بعد از بازگشت میلیچ به تهران نشست‌هایی بین او به همراه وکلایش با مدیران باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد برگزار شد، اما این مهم سر انجام محقق نشد تا قرارداد وی برای فصل آینده همچنان تمدید نشده باشد. همچنین این بازیکن ماه‌هاست حقوق و دستمزد خود را دریافت نکرده است.

میلیچ که بازی‌های خوبی در دو فصل گذشته برای آبی پوشان انجام داده، روز گذشته بدون پول و تمدید قرارداد راهی کشورش شد تا این سئوال پیش آید که آیا اصلاً استقلالی‌ها اراده‌ای برای تمدید قرارداد با این بازیکن دارند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *