شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

موانع قانونی برای واگذاری استقلال خیلی دست و پا گیر نیست

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال پس از سیزدهمین جلسه کارشناسی و تصمیم گیری واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که پیش از ظهر امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، گفت: یک اراده بسیار جدی از سوی وزارت ورزش و جوانان و شخص آقای وزیر برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی وجود دارد.

وی افزود: در جلسات خصوصی و گروهی که در خدمت آقای سلطانی فر و معاونین وزارت ورزش بودیم همواره تاکید خاص بر روی این واگذاری وجود داشت. محوریت این موضوع با معاونت محترم حقوقی و امور مجلس است که آقای تقی زاده هم با جدیت و به صورت روزانه پیگیر امور هستند. کارگروهی برای این کار تشکیل و دو کارگزار هم از سوی دو باشگاه معرفی شده است.

مدیر عامل باشگاه استقلال ادامه داد: قرار شد جلسات از این به بعد بسیار جدی تر و تخصصی تر دنبال شود و امیدواریم این روند خصوصی سازی که قطعا هم به سود دو باشگاه و هم به سود جامعه ورزش است هرچه سریعتر به سرانجام برسد. موانع قانونی هم که در این مسیر وجود دارد خیلی دست و پا گیر نیست و امیدواریم با برگزاری مجمع سالانه باشگاه استقلال در پایان آبان ماه برگزار خواهد شد تمام این موانع مرتفع شود.

فتحی در پایان در خصوص روند نتایج خوب باشگاه استقلال در هفته های اخیر گفت: همانطور که اوایل فصل وعده داده بودم صبوری هواداران باشگاه استقلال نتیجه داد و اعتقاد دارم هنوز این استقلال با روزهای اوج خود فاصله دارد و با صبوری و حمایت بیشتر هواداران و اعتمادشان به باشگاه اطمینان دارم نتایج بهتر و بازی های زیباتری هم در راه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *