جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹

مهدی دادرس: رفتار تیم‌های پرطرفدار ما آمریکایی‌گونه است!

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در گفتگو با رادیو جوان درباره اینکه چرا بعضی از باشگاه ها زیر بار احکام کمیته استیناف نمی روند، گفت: مدیران که مجبور هستند زیر بار آرای کمیته استیناف بروند. آنها با زور زیر بار احکام می روند چون عدالت خواهی در وجودمان نیست و با عدالت بیگانه ایم. عدالت وقتی خوب است که به نفع من باشد و مرا بهره مند کند. همیشه در احکام قضایی میان دو طرف و دو گروه، یک طرف ناراضی است. چون فرهنگ عدالتخواهی ما ضعیف شده است، در فوتبال هم همین است. فوتبال جزیره جداگانه از جامعه نیست.

دادرس با اشاره به تهدید باشگاه ها به شکایت به دادگاه حکمیت ورزش (کاس) تاکید کرد: آوردن اسم دادگاه کاس توهین به کمیته انضباطی و استیناف است ولی حق هرکسی است که به کاس شکایت کند.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با اشاره به هجمه هایی که علیه این کمیته ایجاد می شود، تصریح کرد: تیم های پرطرفدار مثل آمریکا هستند و قدرت اقتصادی، رسانه ای و نظامی دارند. البته با این وضعیت قدرت اقتصادی که ندارند. قدرت نظامی و رسانه ای آنها هم هواداران و رسانه ها و کانال ها هستند. رفتار این باشگاه ها آمریکایی گونه است یعنی چون حالا که به نفع ما رای داده نشده است، هوادار باید هجوم ببرد!

دادرس همچنین در خصوص شکایت بی نتیجه باشگاه استقلال به دادگاه کاس در پرونده سوپرجام که ثمری برای استقلال نداشت، گفت: به علی خطیر معاون سابق استقلال گفتم تو که می دانی شکایت شما در دادگاه کاس نتیجه ای ندارد. او هم گفت حرف شما درست است ولی به خاطر هواداران مجبوریم مانور بدهیم!

عضو کمیته استیناف همچنین درباره حکم ۳ بر صفر بازی پرسپولیس – سپاهان و تهدید سپاهانی به شکایت به کاس تصریح کرد: یکبار به شوخی گفتم می توانند بروند کاس چه هجمه ای بر ما وارد شد. من مدیرعامل سپاهان را دیدم و محترمانه برخورد کرد. سپاهانی ها مدیرعامل خود را عوض کردند چون می دانستند حق با ما است. آنها می دانستند مدیرعاملشان آنجا نفوذ نداشت و تحت نفوذ یک نفر دیگر بود. بنابراین آقای تابش را قربانی کردند. من هم یک جور دیگر قربانی شدم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *