سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

مهاجم اروپایی بیش از ۷۰۰ هزار یورو برای پرسپولیس آب می‌خورد!

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال پرسپولیس بعد از انتخاب گابریل کالدرون به عنوان سرمربی تمریناتش را پیگیری کرد و پروسه نقل و انتقالات در این تیم همچنان ادامه دارد.

بعد از اضافه شدن وحید امیری، فرشاد احمدزاده و محمدحسین کنعانی زادگان به پرسپولیس، کالدرون نام شایان مصلح و سروش رفیعی را در لیست مازاد قرار داد.

سرخپوشان قصد دارند مهاجم جدیدی را هم به خدمت بگیرند تا خط حمله این تیم بعد از جدایی «ماریو بودیمیر» تقویت شود.

یکی از بازیکنانی که از وی به عنوان گزینه پرسپولیس یاد می شود، «نرمین هاسکیچ» مهاجم بوسنیایی است که نامش اخیراً مطرح شده است.

امروز سایت «تی‌وی آرنا اسپورت» صربستان در گزارشی به پیشنهاد وسوسه انگیز پرسپولیس به هاسکیچ پرداخت و اعلام کرد بهترین گلزن لیگ صربستان به ایران می رود چرا که تیم قهرمان ایران (پرسپولیس) این بازیکن را می خواهد. هاسکیچ موفق شد فصل گذشته با تیم «رادنیچکی» صربستان ۲۴ گل بزند و عنوان آقای گلی را از آن خود کند.

این سایت نوشت: «انتظار می رفت که در دوره نقل و انتقالات، پیشنهاداتی به هاسکیچ برسد و حالا یکی از این پیشنهادات طبق اعلام رسانه های بوسنی، از ایران می آید. باشگاه رادنیچکی اخیراً پیشنهاد ۷۰۰ هزار یورویی یک تیم برای هاسکیچ را رد کرد و حالا آنها می گویند گزینه پولدارتری به نام پرسپولیس سراغ این بازیکن آمده است.»

سایت آرنا اسپورت در ادامه به ظرفیت های پرسپولیس پرداخته است: «پرسپولیس قهرمان ایران و یکی از محبوبترین تیم های این کشور است. پرسپولیس در تهران و در ورزشگاه آزادی با گنجایش ۱۰۰ هزار نفر بازی می کند اما این برای ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس کوچک است.»

این سایت البته به بازیکنان خارجی پرسپولیس هم اشاره و به اشتباه اعلام کرده است علاوه بر «بوژیدار رادوشوویچ» یک بازیکن مصری هم در این تیم حضور دارد. احتمالاً اشاره این سایت به بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *