شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

مهاجمان جدیدی را در نظر داریم/ نمره خوبی به کالدرون می‌دهم

به گزارش “ورزش تایمز”، محمد حسن انصاریفرد درباره جلسه امروز مدیران عامل استقلال و پرسپولیس با وزیر ورزش درباره خصوصی سازی دو باشگاه گفت: آقای سلطانی فر بسیار اصرار دارد تا آخر اسفند ماه امسال این واگذاری اتفاق بیفتد و ما از عزم و اراده وزیر ورزش برای واگذاری استقلال پرسپولیس بسیار خوشحالیم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان قول هرگونه همکاری در مواردی که در روند واگذاری به این وزارتخانه مربوط است را به دو باشگاه داد و ما را مکلف کرد با جلسات و پیگیری های روزانه موارد مربوط به خودمان را انجام دهیم که امیدواریم با این جدیت تا پایان سال شاهد واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی باشیم.

وی افزود: یکی از مهمترین موارد برای واگذاری این است که تراز مالی دو باشگاه مثبت باشد. مهمترین کاری که آقای وزیر هم دستور آن را به بخش حقوقی وزارت ورزش داد این بود که سند ورزشگاه درفشی فر به نام پرسپولیس و ورزشگاه مرغوبکار به نام استقلال زده شود.  وقتی دارایی ها افزایش پیدا کند طبیعی است که تراز بالا می رود. از طرفی یک سری وظایف مهم از جمله تنظیم ترازنامه مالی هم به عهده ما است که باید هرچه سریعتر رفع کنیم.

انصاریفرد در خصوص وضعیت کنونی باشگاه پرسپولیس گفت: می توانیم نمره خوبی به آقای کالدرون بدهیم چون هنوز در کورس رقابت هستیم و اگر پنالتی ما با ماشین سازی گل می شد الان دوم جدول بودیم. تا نیم فصل امکان جابجایی بازیکنان را نداریم اما برای نیم فصل دوم مهاجمانی را شناسایی کردیم که با تشخیص کالدرون بهترین آنها را استخدام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *