چهارشنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۸

منصوریان تیم را زیر و رو کرد/ ثبات و رفاقت رمز موفقیت ذوب آهن است

زبیر نیک نفس در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: ذوب آهن سه هفته خوب بدنسازی را پشت سر گذاشه و تمریناتش با نظم و انسجام خیلی خوبی پیش می رود.

وی در خصوص شرایط این تیم بیان داشت: فصل گذشته شرایط مطلوبی نداشتیم که از اواسط راه آقای منصوریان به ما اضافه شد و توانست تیم را زیر و رو کند. قدری زمان برد تا هم آقای منصوریان بازیکنان را بشناسد و هم بازیکنان با تفکرات او آشنا شوند و پس از آن بود که هیچ تیمی جلودار ما نشد.

هافبک تیم ذوب آهن تصریح کرد: وقتی تیم فصل گذشته خوب نتیجه گرفت، سرمربی و مدیر باشگاه با درایت شان توانستند شاکله تیم را حفظ کنند و به این ترتیب ذوب آهن به ثبات رسید. این ثبات در کنار رفاقتی که بین بازیکنان موج می زند، رمز های موفقیت ما در نیم فصل دوم فصل گذشته و همچنین فصل آینده خواهد بود.

نیک نفس اضافه کرد: به شخصه بسیار امیدوار هستم که فصل آینده ذوب آهن در کورس قهرمانی قرار داشته باشد. همه بازیکنان ذوب آهن به این موضوع امیدوارند و برای این هدف تلاش می‌کنند.

وی در خصوص حضور این تیم در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا گفت: از آنجایی که تنها نماینده ایران در این مسابقات هستیم مسئولیت مان بسیار سنگین است. گرچه تیم ما این پتانسیل را دارد که حتی به فینال آسیا هم برسد، اما نباید از الان به این موضوع فکر کنیم. باید بازی به بازی فکر کنیم و قدم به قدم پیش برویم.

بازیکن سبزپوشان با اشاره به قدرت تیم آنالیز این باشگاه گفت: نباید از نقش آنالیزورهای ما در موفقیت های ذوب آهن و به خصوص موفقیت های آسیایی به راحتی گذشت. تیم آنالیز ما اشراف خوبی به تیم های عربی دارد و اطلاعات بسیار دقیقی در اختیار کادر فنی قرار می دهد که این اطلاعات در موفقیت های ما بی تاثیر نیست.

وی با اشاره به جدایی سه بازیکن کلیدی این تیم گفت: رشید مظاهری، سید محمد حسینی و اوساگونا از تاثیرگذار ترین بازیکنان ما بودند. اما حتماً بازیکنان دیگر ما جای خالی آنها را پر می کنند. صادقی و بهزادی دروازه بان های خوبی هستند و در خط میانی هم بازیکنان خوبی داریم که بتوانند جای حسینی را پر کنند. در خط حمله هم یک مهاجم خارجی دیگر مثل اوساگونا و شاید هم با کیفیت تر از او به خدمت خواهیم گرفت تا در آسیا موفقیت های مان را تکرار کنیم.

نیک نفس با اشاره به نقش پررنگ بازیکنان باتجربه و به خصوص حدادی فر تاکید کرد: همه بازیکنان و از جمله خود من عاشق قاسم هستیم و او نقش زیادی در هماهنگی و یکدلی بازیکنان دارد. حدادی فر یک کاپیتان واقعی است.

هافبک ذوب آهن در خاتمه با اشاره به نقش هواداران این تیم گفت: شاید تعداد هواداران ما نسبت به خیلی تیم ها کمتر باشد، اما آنها با کیفیت بالایی از تیم خود حمایت می کنند. امیدوارم موفقیت های ما باعث شود بر تعداد هواداران هم اضافه شده و با شدت بیشتری تیم را حمایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *