چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

مقابل پرسپولیس نتیجه بدی نگرفتیم/ نیاز به حمایت مسئولان داریم


به گزارش “ورزش تایمز”، حمید کریمی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: امروز شاهد بازی خوبی از تیممان نبودیم. کمی از نظر فنی دچار مشکل بودیم اما با توجه به شرایط حاکم و میزبانی پرسپولیس فکر می کنم نتیجه بدی نگرفتیم. امیدوارم در هفته های آتی و در شهر خودمان بتوانیم به پیروزی های پی در پی دست پیدا کنیم.

کریمی در پاسخ به این سوال که پدیده چند هفته ای است از لحاظ نتیجه گرفتن افت کرده، تأکید کرد: با شما هم عقیده هستم. در چند دیدار اخیر نتوانستیم مانند گذشته بازی کنیم و این هم برمی گردد به محرومیت هایی که برای ما به وجود آمد اما امیدوارم در هفته های آینده نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که برای نیم فصل چه برنامه ای دارید؟ اظهار داشت: همانند تمامی تیم ها با نظر کادر فنی بازیکنانی که نیاز داشته باشیم در حد توان جذب خواهیم کرد تا بتوانیم بعد از تعطیلات نیم فصل، تیم پرقدرتی را روانه میدان کنیم.

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان در خصوص وضعیت پرداخت مطالبات به بازیکنانش تصریح کرد: تلاش خود را انجام دادیم و توانستیم با بازیکنانی که از گذشته در تیم ما بوده اند تسویه حساب کامل کرده و بین ۵ تا ۱۰ درصد از مطالبات این فصل را نیز پرداخت کنیم. اما در خصوص بازیکنان جدیدمان هم باید بگویم که در تلاشیم بتوانیم بین ۲۵ تا ۳۰ درصد مطالبات آنها را هم پرداخت کنیم تا آنها باآرامش و بدون دغدغه تمرینات خود را انجام دهند و نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان استان خراسان رضوی کمکی به تیم پدیده و یا سیاه جامگان می کنند یا خیر؟ خاطرنشان کرد: از آنها انتظار داریم نگاه ویژه تری به دو تیم کنند، آنها هم تلاش خود را انجام می دهند اما انتظار ما این است که به دو تیم حاضر در لیگ برتر از استان خراسان کمک بیشتری شود تا بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. ورزشگاه امام رضا هم برای ما بسیار مفید بود و باید از مسئولین آستان قدس هم تشکر کرد که ما را تنها نگذاشته و همیشه ما را یاری کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *