دوشنبه , ۳ آذر ۱۳۹۹

مصدومیت‌های طولانی یک مدافع/ استقلالی‌ها حق دارند نگران باشند!

به گزارش “ورزش تایمز”، مدافع ۲۸ ساله و ۱۹۱ سانتی متری تیم استقلال که فصل گذشته هم تعداد قابل ملاحظه‌ای از بازی‌های استقلال را از دست داد که عمدتاً نیز به دلیل مصدومیت بود، در ابتدای فصل جاری هم با مصدومیت مواجه شد.

یزدانی در اولین بازی آبی پوشان در لیگ بیستم در ترکیب ثابت این تیم قرار گرفت و بعد از آن در جریان یکی از تمرینات تیمش از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و گفته می‌شود میزان این آسیب دیدگی به حدی هست که حداقل دیدار تیمش مقابل فولاد را از دست بدهد.

یزدانی فصل گذشته را در حالی آغاز کرد که در بازی نخست مقابل ماشین سازی حضور نداشت و از بازی دوم تیمش مقابل فولاد به ترکیب ثابت رسید. وی چهار بازی متوالی از هفته دوم تا پنجم مقابل فولاد، نفت مسجد سلیمان، پرسپولیس و ذوب آهن را در ترکیب ثابت تیمش قرار داشت و از هفته ششم تا نهم فرصت بازی پیدا نکرد.

این مدافع که فصل گذشته مجموعاً ۱۸ بازی تیمش را از دست داد، دو مقطع طولانی ۸ و ۶ هفته‌ای را به دلیل مصدومیت نتوانست به میدان برود.

یزدانی فصل گذشته کلاً ۱۲ بار به میدان رفت و در مجموع ۱۰۵۶ دقیقه در میدان حضور داشت. وی در همه دیدارهایی که حضور داشت در ترکیب ثابت قرار گرفت و هرگز به عنوان بازیکن جانشین به میدان نرفت. به جز دیدار مقابل سپاهان و سایپا که به ترتیب در دقایق ۷۲ و ۸۴ به دلیل مصدومیت تعویض شد، در سایر دیدارها تا پایان بازی در زمین حضور داشت.

این آمار نشان می‌دهد که شاید استقلالی‌ها بابت مصدومیت این بازیکن احساس نگرانی کرده و امیدوار باشند که دوران مصدومیت یزدانی زود به پایان برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *