پنجشنبه , ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

مشکلات پرسپولیس و استقلال با خصوصی‌سازی حل می‌شود

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جمشید تقی زاده با اشاره به نشست روز گذشته کمیته تربیت بندی مجلس با تعدادی از پیشکسوتان و هواداران باشگاه استقلال گفت: نشست خوبی بود و همه مسائل در یک فضای آرام مطرح شد و ما هم پاسخ های لازم را دادیم.

وی افزود: ورود مجلس به مسائل و مشکلات باشگاه های فوتبال به ویژه باشگاه های استقلال و پرسپولیس اتفاق خوبی است. معتقدیم دولت به تنهایی نمی تواند این مشکلات را حل کند بلکه باید مجلس هم در این زمینه کمک حال دولت و وزارت ورزش و جوانان باشد.

معاون امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه باید نگاه به ورزش به ویژه فوتبال از سرگرمی به صنعت تغییر کند، خاطرنشان کرد: انتظار ما از مجلس ورود به موضوعاتی همچون حق پخش تلویزیونی یا قوانین مربوط به حمایت از بخش خصوصی برای ورود به صنعت ورزش است که البته در این زمینه همکاری های خوبی در حال شکل گرفتن است.

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به صحبت های پیشکسوتان حاضر در این جلسه تصریح کرد: نشست وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان با پیشکسوتان ورزش یک روال دائمی است. کما اینکه هفته قبل هم دکتر سلطانی فر در جلسه ای نزدیک به سه ساعت شنونده حرف های پیشکسوتان استقلال بود و در همان جلسه دستورات خوبی هم صادر کرد.

جمشید تقی زاده در پایان گفت: مشکلات استقلال و پرسپولیس با روندی که برای خصوصی سازی در پیش گرفته ایم به شکل اصولی حل می شود البته تا آن زمان هم همه تلاش وزارت ورزش و جوانان کاهش مشکلات این دو باشگاه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *