چهارشنبه , ۹ مهر ۱۳۹۹

مشکلات مالی پارس جنوبی جم رفع شود/ مُردیم تا بردیم!


به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی تارتار عصر سه‌شنبه در پایان مسابقه دو تیم پارس جنوبی جم و سیاه جامگان مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم و مستحق پیروزی در این مسابقه بودیم.

وی به عدم گلزنی بازیکنان پارس جنوبی جم در مسابقات قبل اشاره کرد و ادامه داد: بعد از اینکه چند موقعیت را از دست دادیم فشار زیادی به بازیکنان ما وارد شد و با مشکل خلق موقعیت روبرو شدیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با تمجید از بازیکنان تیم سیاه جامگان، اضافه کرد: بازی خوبی را از تیم سیاه جامگان شاهد بودیم و موقعیت‌هایی را روی دروازه ما ایجاد کردند.

وی به مشکلات مالی این تیم اشاره کرد و افزود: همه می‌گویند که تیم پارس جنوبی متول و پرهزینه‌ای است ولی صادقانه بگوییم که یک سوم تیم‌های لیگ برتر هزینه کردیم و ۱۲ بازی پاداش طلب داریم و یک ریال به بازیکنان پرداخت نشده است.

تارتار تصریح کرد: پارس جنوبی اصلی‌ترین سرمایه کشور است ولی برای ما هزینه نشده است و آنگونه که انتظار داشتیم به مسائل مالی تیم ما توجه نشده است.

وی بیان کرد: بچه‌های ما از ابتدای فصل تلاش زیادی را کردند و استان پتانسیل بالایی دارد که مشکلات تیم ما حل شود. باید قدر بازیکنان ما دانسته شود و حق مردم استان است که تیم لیگ برتری داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تاکید کرد: آقای رضاییان مدیرعامل باشگاه به تنهایی نمی‌تواند بار تیم را یدک بکشد و باید همه کمک کنند. ما با تمام توان و انرژی کار می‌کنیم ولی قول‌ها عمل نشده است.

وی خاطرنشان کرد: همه انرژی خود را برای موفقیت این تیم و این استان گذاشتیم و امیدواریم مسئولان هم به قول خود عمل کنند.

تاتار افزود: شرایط باشگاه باید مشخص شود و مشکلات مالی رفع شود تا در نیم فصل دوم هم بازیکنان خوبی را جذب کنیم.

وی اظهار داشت: نیمه اول خیلی موقعیت داشتیم ولی تبدیل به گل نشد و این موضوع باعث شد تا استرس به بازیکنان وارد شود و نیمه دوم به خاطر مسائل هفته‌های قبل خوب نتیجه نگرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: داور جوانی بود ولی در برخی صحنه‌ها به ضرر ما سوت زد و در شهر خودمان هم داوری علیه ما است.

وی در پایان گفت: از هواداران تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند و تا آخرین لحظه حمایت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *