شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم را درگیر کرده است

به گزارش “ورزش تایمز”، مرتضی اسدی در نشست خبری خود پیش از دیدار تیمش در برابر پدیده شهر خودرو که ظهر امروز در سالن اجتماعات هتل آبان برگزار شد، اظهار کرد: از دو جهت برای حضور در این بازی خشنود هستم اول اینکه ما مهمان امام رضا(ع) هستیم و می‌دانم که این امام رئوف تیم ما را حمایت خواهد کرد و مورد دوم اینکه، آقای گل محمدی مربی من بوده است و آرزو بازی با ایشان را داشتم.

اسدی تصریح کرد: گل محمدی همواره تیم‌های خوبی را در اختیارداشته و طی دو فصل گذشته نیز پدیده شهر خودرو از مدعیان لیگ به شمار می‌رود. این تیم فوتبال شناور خوبی بازی می‌کند. ما تمام نقاط ضعف و قوت پدیده شهر خودرو  را آنالیز کرده و امیدواریم تا بتوانیم در برابر این تیم بازی تماشاگر پسندی داشته باشیم. 

وی با اشاره به اینکه شرایط مالی نامناسب تیم پارس جنوبی را درگیر کرده است، تصریح کرد: مدیریت تیم پارس جنوبی، در صدد برطرف کردن این قضیه هستند و از همه نظر تیم را حمایت می‌کنند تا پارس جنوبی بتواند سرپا بایستد، حتی خرج سفر ما در آخرین لحظات درست شد اما قول‌هایی داده شده تا این مسئله رفع شود. 

مربی پارس جنوبی جم ادامه داد: خوشبختانه ما در لیگ امسال به جز بازی با سپاهان، با بقیه تیم‌ها بیرون از خانه و به خوبی بازی کردیم. شاید نتیجه بازی واگذار شد اما تیم ما مستحق باخت نبود. 

وی افزود: متاسفانه گاهی یک بازیکن که از نظر سنی در رده بزرگسالان قرار نمی‌گیرد، مبلغی برابر با چند تن از بازیکنان ثابت تیم ما دریافت می‌کند، اما روزهای خوب برای تیم ما اتفاق خواهد افتاد. 

اسدی با اشاره به اینکه شهرام گودرزی، حامد پاکدل و کاخابر کاکاشویلی سه بازیکن مصدوم پارس جنوبی جم در این بازی هستند، بیان کرد: این سه نفر از بازیکنان تاثیرگذار تیم ما هستند که متاسفانه نمی‌توانند در این بازی حضور داشته باشند.

وی گفت: از آقای گل محمدی تشکر ویژه دارم که امکاناتی مانند زمین، ماشین و… را برای ما فراهم کردند. در لیگ ما اتفاقاتی از این دست کم به وقوع می‌پیوندد و ما بیرون از مستطیل سبز با یکدیگر دوست هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *