پنجشنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹

مس حریفی ناشناخته و خطرناک است/ استقلال مدیر مقتدر می‌خواهد

پیمان صاحب جمعی در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: در خصوص مشکل پیش آمده بین دکتر نوروزی و باشگاه، حق را به دکتر نوروزی می‌دهم. اگر بازیکنی تخطی کرده باید پای خطای خود بایستد و حمایت مدیران باشگاه از این بازیکنان نیز بی مورد است. بازیکنان اگر به اشتباه خود پی برده‌اند باید در مصاحبه‌های رسمی یا در صفحات مجازی خود عذرخواهی می‌کردند و باشگاه هم بهتر بود در اعلام رای انضباطی آنها شفاف سازی می‌کرد تا این قائله ایجاد نمی‌شد.

مدافع چپ تیم استقلال در دهه هفتاد تصریح کرد: از وزارت ورزش هم می‌خواهم تا برای انتخاب مدیر استقلال دقت کرده و ضریب اشتباه را در این انتخاب به حداقل ممکن برسانند. این بار اشتباه در انتخاب با واکنش پیشکسوتان و هواداران همراه خواهد بود. اگر هواداران صاحبان اصلی استقلال هستند، پس باید به نظر آنها احترام گذاشت. هواداران استقلال بعضی از اعضای هیات مدیره را هم قبول ندارند و منتظر هستند وزارت ورزش بهترین تصمیم را برای مدیریت این مجموعه اتخاذ نماید.

صاحب جمعی در خصوص دیدار هفته نخست آبی پوشان در لیگ برتر مقابل مس رفسنجان بیان داشت: این تیم تازه به لیگ برتر راه یافته و حریفی ناشناخته به حساب می‌آید. حریفان ناشناخته سابقه ایجاد مشکل برای تیم‌های بزرگ را هم دارند. به خصوص اگر این بازی‌ها در هفته‌های اول لیگ باشد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص جدایی سیروس دین محمدی از کادر فنی این تیم بیان داشت: دلیل این جدایی را نمی‌دانم اما به نظرم باشگاه نباید اجازه می‌داد وی از کادر فنی جدا شود. امیدوارم شرایطی فراهم شود تا دوباره دکتر نوروزی و دین محمدی به مجموعه اضافه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *