یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

مسئولین فارس مقصر اصلی عدم نتیجه گیری تیم قشقایی در این فصل بودند

داریوش هرمزی پس از برد یک بر صفر شب گذشته شاگردانش مقابل تیم مدعی استقلال خوزستان، در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: تیم شهدای قشقایی از اعتبار فوتبال فارس رونمایی کرد و در این تیم بازیکنانی حضور دارند که آینده فوتبال فارس هستند که نمونه آن یک بازیکن ۱۹ ساله کازرونی بود که موفق به گلزنی شد.

وی افزود: ما نه تنها برای خودمان بلکه برای فوتبال فارس جنگیدیم و حتی تیم فجر سپاسی هم از این نتیجه بهره برد و در واقع از یک تیم جدید رونمایی کردیم چراکه چند بازیکن خود را بدلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم.

سرمربی قشقایی بابیان اینکه پیش بینی یک بازی سخت را بدلیل حمایت کل استان خوزستان از این تیم داشتیم گفت: مظلومیت تیم قشقایی بیشتر باید نمود پیدا کند چرا که این تیم به لحاظ توجه مسئولین واقعاً فقیر است اما از نظر استعداد و حضور بازیکنان مستعد، غنی است.

هرمزی با انتقاد از استاندار فارس و نمایندگان مجلس بدلیل عدم حمایت از این تیم بیان داشت: فکر می‌کنم فعالیت این تیم و تأثیر آن در بحث نشاط اجتماعی برای هیچ مسئولی اهمیت ندارد چراکه ۲۶ هفته است که یکی از آنها برای دیدن بازی تیم قشقایی به ورزشگاه نیامده‌اند و علت اینکه نتایج لازم را در این فصل از مسابقات کسب نکردیم، عدم حمایت همین مسئولین است.

مسئول کادر فنی تیم شهدای قشقایی به بازی بعدی این تیم در ارومیه مقابل نود اشاره کرد و افزود: باچه پولی باید به ارومیه برویم و آیا می‌توان این مسیر طولانی را با اتوبوس طی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *