چهارشنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

مسئولان به داد تیم پارس جم برسند/ وضع چمن خیلی خراب است

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی تارتار عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار پارس جنوبی جم و استقلال خوزستان اظهار داشت: در این مسابقه به دنبال پیروزی و کسب هر سه امتیاز مسابقه هستیم تا به جایگاه بهتری در جدول برسیم.

وی با اشاره به اینکه کسر امتیاز از استقلال خوزستان به این تیم ضربه زده است، تصریح کرد: استقلال خوزستان تیمی جوان است که احترام زیادی برای این تیم قائل هستیم و با قدرت مقابل آنها حاضر خواهیم شد تا به سه امتیاز برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه ورزشگاه تختی جم شرایط مناسبی برای مسابقه ندارد، افزود: در طول دوران مربیگری خودم هیچگاه زمین تیمم این وضعیت را نداشته است و انتظار داریم مسئولان شهرستان جم این مشکل را حل کنند.

وی با بیان اینکه هیچ‌کس به فکر تیم پارس جنوبی جم نیست، اضافه کرد: باید از چیزهایی که در اختیار داریم بهتر مراقبت کنیم تا ابزاری برای رسیدن ما به موفقیت باشد ولی اکنون زمین مناسبی برای مسابقه و تمرین نداریم.

تارتار با بیان اینکه این رسم تیم‌داری نیست، خاطرنشان کرد: زمین باید صاف و هموار باشد تا بتوانیم بازی کنیم. ما غیربومی‌ها از این تیم خواهیم رفت ولی می‌خواهیم که با خاطره خوبی جم را ترک کنیم.

وی در ارتباط با پخش نشدن برنامه نود اظهار داشت: برنامه‌های فوتبالی دیگری نیز وجود دارد ولی با پخش نشدن نود مشکلات بیشتر می‌شود. عادل فردوسی‌پور در این راستا زحمات زیادی کشیده است و امیدوارم به این برنامه برگردد. این برنامه به تیم‌های مظلوم در زمینه داوری کمک کرده است. این برنامه‌ها باید زیاد باشند تا رقابت ایجاد شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: فردا در مقابل استقلال خوزستان به خاطر آبروی‌مان بازی می‌کنیم و باید جایگاه خود را حفظ کنیم و از بچه‌ها خواستم که روی مسائل فنی تمرکز کنند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان شهرستان جم باید احساس مسئولیت بیشتری در مقابل تیم پارس جنوبی جم داشته باشند، تصریح کرد: اگر این تیم به شهرستان جم بخشیده شده باشد هم باید مسئولان این شهرستان تلاش بیشتری برای رفع مشکلات و از جمله نگهداری زمین داشته باشند.

تارتار تاکید کرد: ما انتظار داریم مسئولان فکری به حال تیم کنند و به داد تیم برسند. ما از این تیم می‌رویم ولی انتظار داریم با خاطره خوبی برویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *