یکشنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۹

مدیرعامل شهرداری آستارا استعفا داد/ شوک بزرگ به فوتبال آستارا

به گزارش “ورزش تایمز”، در حالی که کمتر از ۱۰ روز از صعود تیم فوتبال شهرداری آستارا به لیگ دسته یک فوتبال ایران می‌گذرد، مدیرعامل این باشگاه با استعفای خود کادر فنی، بازیکنان و هواداران این تیم را در شوک فرو برد.

آرش بابلیان با انتشار فیلمی در اینستاگرام شخصی خود ضمن تبریک صعود تاریخی تیم فوتبال شهرداری آستارا به لیگ آزادگان و دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور به عنوان یکی از چهارمین نماینده استان گیلان در این لیگ، گفت: زحمات صادقانه و با غیرت کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا غیرقابل وصل بوده و این افتخار آفرینی یک موفقیت بزرگ است.

بابلیان با اشاره به سطح بالای لیگ دسته دوم در فصل گذشته برای تیم فوتبال شهرداری آستارا، اظهار کرد: این تیم تحت مدیریت بنده و سایر اعضای هیئت مدیره با اقتدار در مسابقات لیگ دسته دو کشور یک شگفتی بزرگ را آفرید.

مدیر عامل مستعفی باشگاه شهرداری آستارا، افزود: تیم فوتبال شهرداری آستارا با یک برنامه مدون از لیگ استانی به منطقه‌ای و لیگ دسته سه کشور و سپس لیگ دو و امروز به لیگ دسته یک کشور صعود کرده و زحمات کادر فنی و سایر اعضای هیئت مدیره در تاریخ ورزش این شهرستان حک شده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات پی‌درپی در چند روز گذشته با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار و نماینده مردم در مجلس و سایر مسئولان برای حضور پرقدرت در لیگ آزادگان عنوان کرد: امیدوارم که نواقص موجود برطرف شده تا بتوانیم تداوم افتخارآفرینی‌های شهرداری را شاهد باشیم.

بابلیان با اعلام استعفای خود از سمت مدیرعاملی این باشگاه، افزود: من از امروز هیچ مسئولیتی در تیم فوتبال شهرداری آستارا ندارم و از هواداران و سرمایه‌گذاران شهرستان خواهش می‌کنم از این تیم که غرور و خوشحالی را در بین اقشار مختلف مردم این شهرستان ایجاد کرده‌اند حمایت‌های لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *