پنجشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۰

مدیرعامل تیم فوتبال قشقایی شیراز نسبت به تبانی در لیگ یک هشدارداد

اشکان نجف پور در گفتگو با “ورزش تایمز”، ضمن اشاره به تبانی انجام شده در یکی از مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور اظهار داشت: خود مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، وجود تبانی در مسابقات جام آزادگان را تأیید کرده و ایشان در یک برنامه تلویزیونی به این بازی جنجالی اشاره نموده است.

وی افزود: باعث تعجب است که چرا کمیته انضباطی تاکنون به این مسئله ورود نکرده و با این روند، تیم‌های ثروتمند با بی پروایی، این کارها را تکرار می‌کنند و حق تیم‌های دیگر را پایمال می‌کنند.

مدیرعامل تیم شهدای قشقایی به بازی‌های پایانی لیگ دسته یک و حساسیت این مسابقات برای تیم‌های فجر و قشقایی اشاره کرد و بیان داشت: مطمئن باشید در هفته‌های پایانی مسابقات، تبانی اتفاق می‌افتد و کمیته انضباطی می‌بایست هوشیار باشد که خدا راشکر تاکنون در تیم ما این مسائل وجود نداشته، زیرا بازیکنان قشقایی با غیرت و متعصب هستند.

اشکان نجف پور همچنین به عدم حمایت از دو نماینده فوتبال فارس اشاره کرد و افزود: به عنوان مثال در خصوص تیم فجر شهید سپاسی که در آستانه صعود به لیگ برتر است هیچ گونه حمایتی انجام نمی‌شود و برای حمایت از این تیم با وزیر ورزش جلسه‌ای برگزار می‌کنند که قطعاً حاصلی تاکنون برای این تیم نداشته و پولی واریز نشده است و یا برای تیم ما که سهمیه ارزشمند لیگ آزادگان را در اختیار دارد و بسیاری از استان‌ها آن را ندارند، هیچ گونه حمایتی از هزینه پرواز و هتل گرفته تا زمین تمرین داده نمی‌شود.

مدیرعامل باشگاه قشقایی در خصوص موضوع برکناری مدیر مجموعه ورزشی پارس بدلیل عدم اختصاص زمین برای تمرین تیم قشقایی اظهار داشت: ما اگر بتوانیم تیم بادران را شکست دهیم کمک بسیاری به تیم فجر می‌شود اما هیچ حمایتی از ما نشد و برکناری مدیر ورزشگاه پارس هم بازی با افکار عمومی است زیرا وی تنها یک کارگر بوده و متولی مجموعه هیأت اتومبیلرانی است.

نجف پور در مورد حمایت رئیس فراکسیون ورزش مجلس از تیم قشقایی که پیش از این سرمربی این تیم بوده است بیان داشت: من احساس می‌کنم دکتر فروردین برای حمایت از تیم سابق خود دارای محدودیت و معذوریت است و ما نیز راضی نیستیم برای ایشان مشکلی ایجاد شود اما در خصوص قول پاداش ویژه یکی از مسئولین ورزش استان باید بگویم که این پاداش ویژه تنها ۳۰ میلیون تومان است در حالی که باشگاه قشقایی سالانه ۱۵ میلیارد تومان هزینه دارد و بابت این پاداش ویژه از من انتظار تشکر دارند.

تیم فوتبال شهدای قشقایی شیراز در هفته سی و دوم لیگ آزادگان، از ساعت ۲۰ و ۳۰ روز یکشنبه در ورزشگاه پارس شیراز، میزبان تیم مدعی بادران تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *