یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مدیران فدراسیون از جنس فوتبال نیستند/ بیشتر در باتلاق فرو می‌رویم

به گزارش “ورزش تایمز”، خداداد عزیزی در حاشیه دیدار خیرخواهانه که برای چهلمین روز درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان برگزار شد، گفت: باز هم به خانواده این دو عزیز تسلیت گفته و آرزو می‌کنم دیگر شاهد چنین اتفاقات ناخوشایندی نباشیم.

عزیزی در مورد وضعیت فوتبال ملی کشورمان تصریح کرد: متأسفانه هر روز بدتر از دیروز می‌شود. ما هیچ کرسی‌ای در AFC نداریم که بتواند از حق فوتبال ما دفاع کند. فوتبال ما به دست کسانی افتاده که اصلاً فوتبال را نمی‌شناسند و همین موضوع باعث شده ضررهای زیادی کنیم.

بازیکن سابق تیم ملی در پاسخ به این پرسش که چرا علی کریمی رأی نیاورد، خاطرنشان کرد: شاید تنها کسی که از جنس فوتبال بود، علی کریمی بود و متأسفم که او رئیس فدراسیون نشد. درست است که او دوست من است اما من این موضوع را به خاطر دوستی با او نمی گویم. کریمی از جنس فوتبال بود و کاملاً به فوتبال کشور آشنا بود و می‌توانست به آن کمک کند.

وی با ابراز تأسف از کسانی که به کریمی رأی ندادند، گفت: فکر می‌کردم کریمی بیشتر از اینها رأی بیاورد اما برای آن بازیکن فوتبالی متأسفم که قبل از انتخابات شانه کریمی را می‌بوسید اما در پایان در حق او نامردی کرد. او شأنی در فوتبال ندارد و فقط می‌توان برای چنین بازیکنی اظهار تأسف کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تغییرات در فدراسیون فوتبال می‌تواند به سود فوتبال کشورما باشد؟ اظهار داشت: من شناختی از عزیزی خادم و همکارانش ندارم اما امیدوارم بتواند در کاری که می‌خواهد شروع کند موفق باشد. کار سختی در پیش دارد و باید با فوتبالی‌ها بیشتر در ارتباط باشد.

عزیزی در پاسخ به این سوال که رئیس فدراسیون فوتبال گفته درب فدراسیون به روی فوتبالی‌ها باز است، گفت: به نظر شما چون درب باز است من باید بروم. هر وقت از ما دعوت شد این کار را می‌کنیم به شرطی که فوتبالی‌ها آنجا باشند. کسانی که جنس فوتبال را می‌شناسند و با آن آشنا باشند.

مهاجم سابق فوتبال ایران در پایان خاطرنشان کرد: فوتبال ما به یک باتلاق شبیه شده و از زمان قبل که آقایان حضور داشتند، این باتلاق بزرگ و بزرگ‌تر شده و فوتبال کشور ما هر روز در آن باتلاق بیشتر فرو می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *