شنبه , ۹ اسفند ۱۳۹۹

مخالفت شهردار آستارا با استعفای مدیرعامل باشگاه شهرداری

به گزارش “ورزش تایمز”، طی حکمی از سوی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مرزی بندر آستارا آرش بابلیان به عنوان مدیرعامل باشگاه شهرداری آستارا در سمت خود ابقاء شد.

همچنین با تصمیم و حکم شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آستارا علی کارگر به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه شهرداری آستارا به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

حسن اشجاری سرمربی موفق تیم فوتبال شهرداری آستارا قرار داد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد و فرهاد خالدی به سمت سرپرست جدید تیم فوتبال شهرداری آستارا نیز منصوب شد.

در همین رابطه استعدادیابی از میان بازیکنان مستعد و دارای سابقه بازی در لیگ‌های معتبر فوتبال ایران برای حضور قدرتمند تیم فوتبال شهرداری آستارا در لیگ دسته یک فوتبال کشور آغاز شده است و بازیکنان دارای سابقه بازی در لیگ‌های معتبر فدراسیون فوتبال از سراسر کشور می‌توانند با همراه داشتن شناسنامه، کارت ملی و بیمه ورزشی به دفتر هیأت فوتبال آستارا مراجعه کنند. استعدادیابی متقاضیان زیر نظر حسن اشجاری سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا انجام و به زودی تمرینات تیم برای حضور در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران آغاز خواهد شد.

مخالفت شهردار آستارا با استعفای مدیرعامل باشگاه شهرداری

با نزدیک شدن به مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول کشور به منظور بررسی شرایط میزبانی ورزشگاه وحدت آستارا در لیگ، از ورزشگاه وحدت آستارا بازدید کرد و نبود فنس دور زمین، رختکن مناسب بازیکنان، داوران و عوامل اجرایی، نیمکت‌های مناسب بازیکنان ذخیره، محل ورود و خروج و سیستم روشنایی و جایگاه خبرنگاران را از کاستی‌های ورزشگاه وحدت آستارا اعلام کرد.

مردم شهرستان مرزنشین آستارا امیدوارند مسئولان شهرستانی و استانی در راستای رفع کاستی‌ها ورزشگاه وحدت آستارا اقدام کنند تا بازی‌های خانگی شهرداری آستارا در این ورزشگاه برگزار شود.

بازی‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور ۱۵ آبان ماه ۹۹ آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *