شنبه , ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

مخالفت باشگاه صنعت نفت با استعفای پورموسوی/ مشکل تیم فنی نیست

علی فیروزی در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره استعفای سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: صبح امروز با علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه جلسه داشتم. هم او و هم هیات مدیره باشگاه مخالف استعفای سرمربی بوده و در تلاش هستند تا پورموسوی را پیدا کنند. موبایل پورموسوی خاموش است و پیغام‌هایی برای او ارسال شده که به باشگاه برود.

وی افزود: پورموسوی ناراحت است که در فضای مجازی به او حرف‌هایی زده شده است در حالی که مشکل تیم فنی نیست. وقتی باشگاه پول ندارد، سرمربی چه تقصیری دارد؟ هواداران شاید ندانند مشکل اصلی کجا است. آنها دوست دارند تیمشان نتیجه بگیرد و نگران هستند اما باید تمام مسائل را در نظر داشت. ما در صنعت نفت نه قرادادهایمان را گرفته‌ایم، نه بدنسازی خوبی داشته‌ایم. تیم تحلیل رفته است و مصدومیت و محرومیت‌های زیادی را تجربه کرده‌ایم.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت ادامه داد: تیم‌هایی هستند که قیمت دو بازیکنشان بیشتر از بودجه کل تیم صنعت نفت است اما پایین‌تر از ما در جدول بوده‌اند. این اتفاقات به هر حال رخ می‌دهد. استعفای آقای پورموسوی هم انشاءالله ختم به خیر می‌شود. پورموسوی زحمات زیادی در صنعت نفت کشیده و امیدوارم به همراه کادرش در تیم بماند.

فیروزی که سابقه سرمربیگری در تیم صنعت نفت را هم دارد، در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال کار به جای پورموسوی تصریح کرد: بنده از جنس فوتبال هستم و می دانم که در قامت مدیر و سرپرست، باید از سرمربی تیم حمایت کنم. به هیچ عنوان علاقه‌ای برای مربیگری ندارم. وظیفه مدیر تیم حمایت از سرمربی است؛ هرچند وقتی خودم سرمربی صنعت نفت بودم از من چنین حمایتی نمی‌شد.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت در پایان درباره پیش بینی اش از وضعیت پیش آمده در این تیم گفت: آقای پورموسوی انشاءالله بر می‌گردد. باشگاه به دنبال پیدا کردن ارتباط با سرمربی است تا مشکل حل شود. او یک تصمیم احساسی گرفته و باشگاه قطعاً با استعفایش مخالفت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *