سه شنبه , ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

مجید جلالی: بازیکنان تیم ملی قوی و باتجربه هستند

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مجید جلالی در ابتدا با اشاره به مشکلاتی عدیده ای که فدراسیون فوتبال دارد، گفت: با توجه به مشکلات ریز و درشتی که فدراسیون فوتبال در حال حاضر با آن درگیر است، یک نکته خیلی امیدوارکننده است و آن این است که فدراسیون فوتبال تمام سعی و تلاش خود را برای حضور موفق و پر قدرتمند تیم ملی در مسابقات انتخابی جام جهانی گذاشته است.

وی در ادامه در خصوص اسامی دعوت شده به مسابقات انتخابی جام جهانی اظهار داشت: لیست اسامی بازیکنانی که از سوی اسکوچیچ به این مسابقات دعوت شده است از بهترین بازیکنان شاغل در لیگ‌های داخل و خارج از کشور است. بازیکنانی که در این فهرست هستند از نظر ذهنی قوی و بسیار باتجربه هستند. به جرأت می‌گویم که حداقل ۲۰ بازیکن تجربه بین‌المللی در مسابقات آسیایی و جهانی را دارند. تیم بسیار امیدوار کننده‌ای داریم.

کارشناس فوتبال با اشاره به بازی‌های پیشرو و توانایی بالایی بازیکنان در این ۴ دیدار گفت: بازیکنان ما از نظر قدرتی و فنی نسبت به حریفان بالاتر و توانمند هستند و اگر از ظرفیت‌های که بازیکنان دارند به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم، تیم‌های مثل کامبوج، هنگ کنگ، عراق و بحرین را می‌توانیم به راحتی شکست دهیم و صعود به جام جهانی دور از دسترس نیست. به شرطی که بازی از حالت منصفانه آن خارج نشود. وزن نیمکت تیم ملی سنگین است.

جلالی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی اظهار داشت: هیچکس نمی‌تواند در این زمینه یک نظر کارشناسی بدهد اما همه ابراز امیدواری می‌کنند که دلگرم کننده باشد وگرنه شما اگر بخواهید تحلیل درست و حسابی داشته باشید، چیزی مشخص نیست اما من هم به عنوان یک ایرانی امیدوارم که کادر فنی و بازیکنان تیم ملی کشورم موفق باشند و شاهد حضور آنها در جام جهانی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *