سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

مبلغ پیشنهادی تیام به استقلال برای تمدید قرارداد مشخص شد

مبلغ پیشنهادی تیام به استقلال برای تمدید قرارداد مشخص شد

به گزارش “ورزش تایمز”، مهاجم سنگالی آبی پوشان با عملکرد فوق العاده‌ای که در مدت زمان کوتاه حضورش در این تیم داشت شرایط ماندنش را برای استقلالی‌ها به شدت سخت کرد. تیام حالا مشتریان پر و پا قرصی از فوتبال عربی حاشیه خلیج فارس دارد که با دلارهای نقد پای جذب او ایستاده‌اند و این باعث می‌شود تا کار برای مدیران استقلال بابت تمدید قرارداد با وی سخت شود.

طی مذاکرات مبسوطی که مدیران استقلال حتی به صورت حضوری در ترکیه با مدیر برنامه این بازیکن داشتند، تلاش خود را برای باقی نگاه داشتن وی در تیم شان برای فصل بعد انجام دادند.

آنچه مسلم است تیام با رقمی که ابتدای قراردادش برای این فصل ذکر شده حاضر به ادامه همکاری نیست و به خاطر بندی که در قراردادش با آبی پوشان دارد در صورت پرداخت غرامتی به میزان ۲۰۰ هزار دلار می‌تواند این قرارداد را یک سویه فسخ کند. اتفاقی که به هیچ وجه مد نظر استقلالی‌ها نیست.

البته تیام در تهران راحت زندگی می کند و از محیط استقلال هم رضایت کامل دارد. به خصوص این که او هواداران را دوست دارد و همه اینها باعث می‌شود که راضی به تمدید قرارداد با استقلال با رقمی نازل تر از دلارهای کشورهای عربی حشیه خلیج فارس است.

برخی نزدیکان استقلال عنوان کردند رقم پیشنهادی تیام به آبی‌ها یک و نیم میلیون دلار برای یک فصل است که اگر آنها با این پیشنهاد موافق باشند مانع خاص دیگری بر سر راه استقلالی ماندن تیام وجود نخواهد داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *