پنجشنبه , ۱۲ تیر ۱۳۹۹

ماشین سازی خوب و زیبا بازی می کند/ رضایت سرمربی از سبزپوشان

به گزارش “ورزش تایمز”، رسول خطیبی عصر امروز پنج‌ شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم ماشین سازی تبریز و ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه اهداف باشگاه را جلو می‌بریم و به دنبال موفقیت تیم هستیم، افزود: می خواهیم کیفیت خودمان را بالا ببریم و ما تنها تیمی هستیم که حاشیه‌ای نداشتیم و بعد از هر برد یا باختی، حواشی ایجاد نشده است.

وی با اشاره به اینکه تیمک از لحاظ کیفیت یکی از پنج تیم برتر ایران است، گفت: پس از بازی قبلی، تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و شرایط خیلی خوبی داریم. بازیکنان با تمام وجود تمرین کردند و امیدواریم با ارائه بازی خوب، سه امتیاز را کسب کنیم.

وی با ابراز رضایتش از بازیکنان تیم ماشین سازی گفت: همه با هم هماهنگ هستیم و صمیمیت در این باشگاه وجود دارد. بدون شک صمیمیت و همدلی، ۷۰ درصد از مسائل فنی تیم را تشکیل می‌دهد.

سرمربی ماشین سازی تبریز با اشاره به اینکه هواداران فردا به ورزشگاه بیایند، گفت: تیم ذوب آهن تیمی خوب است و فردا بازی مهمی داریم که در خانه باید پیروز شویم و در این خصوص نیاز به حضور هواداران دارم. باید با کسب سه امتیاز در جدول رده‌بندی بالاتر برویم.

خطیبی با اشاره به اینکه از هواداران تراکتور در بازی با استقلال به خاطر حمایت های خود تشکر می‌کنم، گفت: هفته گذشته از من حمایت نشد بلکه از ارزش‌ها و شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس حمایت شد.

وی ادامه داد: از مسئولان استانی تشکر می‌کنم که حمایت ویژه‌ای از من داشتند و از صفحات مجازی منتسب به تراکتور و ماشین سازی تشکر می‌کنم که به عنوان فرزند آذربایجان از من حمایت کردند.

خطیبی در خصوص برخی مشکلات تیمش گفت: باید در نیم‌فصل دوم با جذب دو مهاجم، مشکل خود را برطرف کنیم. البته ماشین‌سازی نباید با مدعیان مقایسه شود.

سرمربی ماشین سازی تبریز افزود: در بازی مقابل پرسپولیس، هفت بازیکن برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی کردند. ما کارهای بزرگی انجام دادیم و امتیازات خوبی گرفتیم.

وی با بیان اینکه باید فردا از موقعیت های خودمان به خوبی استفاده کنیم، گفت: همیشه برای پیروزی به میدان می‌روم و بازیکنان هم توجیه هستند و یک بازی هجومی ارائه می‌کنیم. البته تساوی بهتر از نباختن است و نباید در زمین خودمان گل بخوریم.

خطیبی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش نیز گفت: سامان نریمان ‌جهان محروم بوده و فرید بهزادی کریمی نیز مصدوم است و این دو بازیکن را فردا نداریم ولی بازیکنان جایگزین خوبی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *