پنجشنبه , ۱۲ تیر ۱۳۹۹

لیگ فوتسال بد انجام می‌شود/ برنامه تیم ملی عجیب است

به گزارش “ورزش تایمز”، سیدمحمد ناظم الشریعه در آستانه حضور تیم ملی فوتسال ایران در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا به رادیو تهران، گفت: این دومین دوره است که قهرمان دوره گذشته هم باید در مرحله مقدماتی شرکت کند. در گروه ما قرقیزستان و ترکمنستان هستند. طبیعی بود باتوجه به اینکه تلاش کردیم بازیکنان جوان را از دل لیگ در بیاوریم، نزدیک به ۷۰ درصد تیم تغییر کرده است و ۸ نفر از ۱۴ بازیکن برای اولین بار در مسابقات رسمی حاضر می شوند. شرایط سخت است. با یک اردوی سه روزه در این تورنمنت حاضر شده ایم.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره نوسان تیم ملی فوتسال و باخت به روسیه در تورنمنت کاسپین تصریح کرد: واقعیت این است که باید نگران باشیم. نگرانی ما از دل لیگ است و اتفاقاتی که برای ورزش و فوتسال می افتد. یکی از دلایلی که در روسیه آن اتفاق افتاد این بود که بازیکنان ما نزدیک به دو سال کنار هم نبودند. بیشتر بازیکنان ما در کشورهایی مثل چین و اندونزی بازی می کردند که سطح خوبی ندارد ولی بازیکنان مجبورند برای امرار معاش به آنجا بروند. این نگران کننده است. باید شرایط بازیکنان جوان هم متفاوت شود و بدنشان به بدن بازیکنان برزیلی، اروپایی و کشورهای آمریکای جنوبی بخورد.

ناظم الشریعه درباره برنامه تیم ملی فوتسال در انتهای سال و پیش از حضور در جام ملت های آسیا، گفت: کار سخت است بخصوص اینکه لیگ دارد پرفشار و به فاصله پنج روز یکبار برگزار می شود. این مشکلات را از ابتدای فصل داشتیم. متاسفانه تا قبل از توقف لیگ، فقط یک اردو داریم که خیلی عجیب است. این جای نگرانی دارد ولی سعی کردیم قبل از جام ملت ها ۲۰ روز فرجه بگیریم. این سخت است ولی متاسفانه لیگ ما بد انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *