شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

قلعه نویی در نشست خبری پس از بازی با نساجی نیز شرکت نکرد

به گزارش “ورزش تایمز”، در حالی که خبرنگاران مازندرانی در سالن کنفرانس هیئت فوتبال قائمشهر منتظر نشست خبری” امیر قلعه‌نویی ” سرمربی تیم فوتبال سپاهان بودند، ” سیامک قلیچ خانی” مدیر رسانه‌ای این تیم با حضور چند ثانیه در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اعلام اینکه آقای قلعه نوعی بخاطر شعارهای تماشاگران حاضر به حضور در جمع خبرنگاران نیست و سالن کنفرانس را ترک کرد.

قلعه نوعی روز پنجشنبه نیز در نشست خبری پیش از بازی شرکت نکرده بود.

پیشتر نیز داریوش یزدی سرمربی استقلال خوزستان و رضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی تبریز، برانکوایو انکویچ و چند سرمربی دیگر نیز به علت آنچه که تأخیر در پروازهایشان به ساری اعلام می‌شد به نشست خبری پیش از بازی در قائم شهر شرکت نمی‌کردند.

خبرنگاران بر این باور بودند که مسئولان تیم‌ها و برنامه ریزان کنفرانس خبری برای وقتشان ارزش و اهمیت قائل نیستند و به همین دلیل هم در انتخاب زمان مصاحبه احتمال تأخیر پرواز یا موضوعاتی از این دست را نادیده می‌گیرند.

تیم فوتبال نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر جمعه ۱۶ فروردین در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر میزبان تیم سپاهان اصفهان بود و برابر میهمان خود به تساوی بدون گل دست یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *