یکشنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۹

قلعه نوعی درنشست با خبرنگاران مازندرانی شرکت نکرد

به گزارش خبرنگارمهر، حاضر نشدن سرمربیان تیم های میهمان درقائمشهر در بازی های این فصل ونیز فصل گذشته به یک عادت بد وتکراری تبدیل شده واین وضعیت گلایه خبرنگاران مازندرانی را نیز درپی داشته است.

درحالی که هیت فوتبال قائمشهر ودست اندرکاران نشست خبری پیش از بازی تیم نساجی ومیهمانان این تیم به مازندران را برنامه ریزی وبه اطلاع خبرنگاران می رسانند، حاضر نشدن آنها درنشست های خبری درساعت های اعلام شده، نوعی توهین به جامعه خبری قلمداد می شود.

درهمین حال شماری ازخبرنگاران مازندرانی حاضر درنشست های خبری که دست شون از حضور مربیان تیم های میهمان نساجی در قائمشهر خالی بوده، از کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر، خواستار اعمال شرایط انضباطی و تنبیهی برای مربیانی که درنشست های خبری برای پاسخگویی به رسانه ها وافکارعمومی غیبت می کنند، شدند.

هفته گذشته نیز نشست خبری” اندرا استراماچونی” سرمربی استقلال تهران به همین دلیل تاخیر در آمدن کاروان آبی پوشان به قائم‌شهر ، لغو شده بود.

تیم های نساجی مازندران و سپاهان اصفهان درچارچوب هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۶ عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم خواهند رفت.

تا پایان هفته دوازدهم این رقابتها تیم سپاهان اصفهان با انجام ۱۱ مسابقه و۲۳ امتیاز صدرنشین مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور است وتیم نساجی مازندران هم با همین تعداد بازی و کسب ۱۱ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *