پنجشنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

قلعه‌نویی استاد نتیجه گیری است/ سیستم VAR را پیاده کنید

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی تارتار پس از شکست مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: قلعه‌نویی هر جا می‌رود به تیمش شخصیت قهرمانی تزریق می‌کند و در ایران کار بزرگی می‌کند. امیدوارم که در ادامه راه نیز موفق باشد.

وی افزود: امروز در نیمه اول بازی پایاپایی را با سپاهان شروع کردیم و در اواخر نیمه اول و زمانی که فکر می‌کنم وقت‌های تلف‌شده هم تمام شده بود، روی تاکتیک سپاهان یعنی ضربات ایستگاهی گل را دریافت کردیم. در نیمه دوم داشت بازی خوب پیش می‌رفت که اتفاقات فوتبالی به ضرر ما شد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: بازیکن ما آسیب دید و مجبور شدیم بلافاصله تعویض سوم را انجام دهیم و اخراج بازیکن کارمان را تمام کرد و بازی را از دست دادیم. این بازی برای ما خوب بود و بازیکنان ما با همه توان خود مردانه جنگیدند و یک بازیکن خوب نیز به نام امیر شعبانی معرفی کردیم که امیدوارم در ادامه خوش بدرخشد.

وی درباره اخراج بازیکن تیمش تصریح کرد: به نظر من کارت دوم بازیکن ما درست بود اما کارت اولش سخت‌گیرانه بود هرچند که ضدحمله حریف را خراب کرد. بازیکن ما در تایمی که بازی کامل در اختیار ما بود، کم‌تجربگی کرد.

تارتار گفت: وقتی هر ۱۶ تیم لیگ برتری از داوری گلایه دارند، حتماً مشکلاتی وجود دارد و تیم ما نیز از تیم‌هایی است که از ناحیه داوری متضرر شده است. به نظرم تنها راه آن پیاده کردن سیستم VAR است. هرچقدر هم هزینه شود ما از کشورهای همسایه عقب هستیم.

وی ادامه داد: من باز هم از آقای تاج می‌خواهم که این سیستم را در کشور ما پیاده کنند چون داوران ما جوان و کم‌تجربه هستند و این موضوع به همه تیم‌ها ضربه می‌زند و یک داور با سوتش تمام زحمات یک تیم را به باد می‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پاسخ به سوال “ورزش تایمز” درباره کیفیت تیم سپاهان با امیر قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: قلعه‌نویی در نتیجه‌گرایی و فوتبال ایران استاد است و به او خسته نباشید می‌گویم. به نظرم در آینده نتایج می‌ماند نه کیفیت بازی‌ها و مهم این است که سپاهان نتایجش را می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *