سه شنبه , ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا نشانه وضعیت خوب این باشگاه است!

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی علی نژاد که امروز چهارشنبه در مجمع عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی شرکت کرده بود، در حاشیه این مجمع در مورد شرایط تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم امسال فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شده و همین مسئله نشان دهنده این است که از طرف مدیریت باشگاه اقدامات خوبی انجام شده است.

وی با اشاره به برخی حواشی و مشکلات پیرامون پرسپولیس تاکید کرد: متاسفانه بعضاً موضوعات وارونه جلوه داده می‌شوند و خط دهی‌هایی هم در مورد باشگاه و مسائل آن انجام می‌شود. نباید به این مسائل توجه زیادی داشت. پرسپولیس میلیون‌ها هوادار دارد که ممکن است در میان آنها برخی به دلایلی از شرایط ناراضی باشند. اینها دلیلی بر خوب نبودن وضعیت تیم نیست.

معاون وزیر ورزش با اشاره به اینکه پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس و بسته بودن آن دغدغه اصلی این روزها پیرامون این باشگاه است، به پرداخت بخشی از بدهی برانکو که شب گذشته انجام شد، اشاره کرد و ادامه داد: ان شاالله طی روزهای آینده توسط باشگاه بخش باقی مانده بدهی هم پرداخت می‌شود و پنجره نقل و انتقالات برای پرسپولیس باز خواهد شد.

علی نژاد یادآور شد: پرسپولیس نزدیک به ۲ میلیون دلار پول در کنفدراسیون آسیا دارد که به خاطر شرایط تحریم نمی‌تواند به آن دسترسی پیدا کند. باید با این محرومیت‌ها و محدودیت‌ها کار کنیم. در عین حال وزارت ورزش حمایت کامل را از مدیریت باشگاه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *