سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹

فکری کار سختی خواهد داشت/ مجموعه استقلال نیاز به همدلی دارد

محمدرضا شکورزاده در گفتگو با “ورزش تایمز” که در مورد انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید و شروع تمرینات آبی پوشان برای لیگ بیستم گفت: استقلال مدتها بود که رنگ آرامش به خود ندیده بود. هر روز یک مشکل تازه و یک اتفاق غیرقابل پیش بینی برای باشگاه رخ می داد.

وی تاکید کرد: بعد از رفتن استراماچونی اتفاقات زیادی در استقلال رخ داد و هواداران و پیشکسوتان استقلال روز خوشی در استقلال ندیدند. در لیگ قهرمانان هم نتوانستیم موفق شویم و ظرف یک سال سه سرمربی از استقلال جدا شدند و این مسئله باعث شده بود تا سردرگمی زیادی در این تیم وجود بیاید.

شکورزاده ادامه داد: در روزهای گذشته اسامی زیادی اعلام می شد که قرار است هدایت استقلال را به عهده بگیرند اما در پایان مردی هدایت آبی پوشان را برعهده گرفت که رکورددار بازی در استقلال است و از تعصب خاصی برخوردار است و در زمان بازیگری اش تمام توان خود را بکار می بست تا آبی پوشان بتوانند در زمین موفق باشند. گل های زیبای او را که به تیم های مختلف زده هرگز از یاد نخواهیم برد و اعتقاد دارم او شایسته این انتخاب بود.

وی تاکید کرد: فکری اگر چه در زمین بسیار جنگنده و پرقدرت ظاهر می شد اما در بیرون از زمین چمن بسیار آرام و منطقی است و چون از تجربه بالایی برخوردار است می تواند موفق باشد.

وی افزود: حضور او در لیگ یک در چند تیم متفاوت تجربه فنی او را بالا برده و دیدیم که از زمان آمدنش به نساجی شرایط این تیم تغییر کرد و توانست خود را به بالای جدول برساند. بنابراین اعتقاد دارم او می تواند یک سرمربی خوب برای استقلال باشد و انتخاب او بسیار منطقی بوده است.

شکورزادهخاطرنشان کرد: فکری باید در انتخاب دستیارانش وسواس زیادی به خرج دهد. او می داند که اینجا استقلال است و همه حرکات و رفتار او زیر ذره بین خواهد بود. بنابراین باید یک کادر فنی قوی برای خودش آماده کند تا بتواند با شروع لیگ نتایج قابل قبولی کسب کند.

مدافع سابق استقلال در مورد شروع لیگ هم گفت: قرار است از دهم آبان ماه فصل جدید فوتبال ایران آغاز شود. زمان زیادی تا شروع بازیها باقی نمانده و آبی پوشان بایدکمتر از یک ماه یک تیم خوب را روانه لیگ بیستم کنند. فکری کار سختی در پیش دارد اما اعتقاد دارم مجموعه استقلال می تواند باوحدت و همدلی به موفقیت دست پیدا کند. شکورزاده در پایان خاطرنشان کرد: فکری به حمایت پیشکسوتان و هواداران نیاز دارد و همه باید دست به دست هم داده و به او کمک کنند تا بتوانیم شاهد شکوفایی استقلال در لیگ بیستم باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *