جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

فکری: دوست دارم نفت مسجد سلیمان و نساجی قائمشهر لیگ برتری شوند


محمود فکری در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: سطح کیفی بازی‌های لیگ یک نسبت به سال های گذشته بالا رفته و جذابیت حضور در این مسابقات دست کمی از لیگ برتر ندارد. تیم ها به هم نزدیک هستند و بازی ها خیلی فشرده است و تیم ها به راحتی نمی توانند از هم امتیاز بگیرند.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در خصوص پیروزی این هفته تیمش مقابل اکسین گفت: بازی خوبی مقابل اکسین داشتیم. حریف ما هم از تیم های خوب لیگ یک است و جایگاه این تیم در جدول هم نشان می دهد حرف هایی برای گفتن دارد. بازی مهمی را بردیم و سه امتیاز این بازی در پایان فصل خیلی به ما کمک می‌کند.

وی افزود: هفته گذشته با تیم خوب برق بازی کردیم و این هفته با تیم خوب اکسین و هفته آینده هم با تیم خوب نساجی بازی داریم. سه بازی پشت سر هم با تیم های بالای جدول انرژی زیادی از ما می گیرد. این سه هفته برای ما سه هفته کلیدی است و خوب نتیجه گرفتن در این مقطع روی سرنوشت ما تاثیرگذار است.

فکری در ادامه بیان داشت: هفته آتی با نساجی بازی داریم که یکی از بهترین تیم های لیگ یکی است. من فوتبالم را مدیون این باشگاه هستم و این باشگاه بود که سکوی پرتاب من به فوتبال شد. نساجی را هم دوست دارم. نتیجه بازی بین تیم های نفت و نساجی هرچه باشد من را ناراحت نمی کند. من دوست دارم در پایان فصل دو تیم نفت و نساجی به لیگ برتر صعود کنند و این اتفاق مرا خیلی خوشحال می کند.

سرمربی نساجی تصریح کرد: تاکنون خوب نتیجه گرفته‌ایم اما نمی‌توانم از الان بگویم به لیگ برتر صعود کردیم. هنوز نیم فصل و خرده‌ای به پایان فصل زمان داریم و اگر می‌خواهیم موقعیت خوبی که در صدر جدول داریم را حفظ کنیم باید تلاش بیشتری انجام دهیم. مجموعه نفت مسجد سلیمان از مدیریت گرفته تا بازیکنان و هواداران و اعضای کادر فنی همه یک تیم هستیم و یک دل در کنار هم کار می‌کنیم. من در مجموعه شهر مسجد سلیمان اراده خوبی برای صعود به لیگ برتر می‌بینم. همه مسئولین شهر پشت این تیم هستند و حمایت خوبی از  ما انجام می‌دهند. شانس زیادی برای صعود داریم اما صعود مان از حالا قطعی نشده است.

کاپیتان سابق استقلال در خصوص شرایط این تیم گفت: نتوانستم بازی استقلال و سیاه جامگان را ببینم و فقط از نتیجه آن مطلع شدم. از کیفیت بازی خبر ندارم اما نتیجه مساوی مقابل تیم انتهای جدولی نمی‌تواند خوب و راضی کننده باشد. من نمی‌توانم نسبت به سرنوشت استقلال بی تفاوت باشم. امیدوارم تغییراتی که در این تیم صورت گرفته مثمر ثمر باشد و آبی پوشان هم روز به روز بهتر نتیجه بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *