سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

فهرست خروجی استقلال هفته آینده مشخص می‌شود/ در انتظار تصمیم شفر

فهرست خروجی استقلال هفته آینده مشخص می‌شود/ در انتظار تصمیم شفر

به گزارش “ورزش تایمز”، سیدرضا افتخاری در حاشیه دیدار استقلال برابر ذوب آهن از مرحله حذفی لیگ قهرمانان گفت: با توجه به شکستی که در دور رفت داشتیم باید این بازی را با پیروزی به پایان رسانده تا بتوانیم به دور بعد صعود کنیم.

وی افزود: متأسفانه دو بازیکن تأثیرگذار ما به دلیل مصدومیت این بازی را از دست دادند و سایر بازیکنان باید جور آنها را بکشند.

افتخاری در ادامه خاطرنشان کرد: شرایط استقلال این روزها خوب است و مطمئنم با حمایت هواداران و بازی خود بازیکنان، برنده این دیدار خواهیم بود.

مدیر عامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا شفر لیست خروجی را به شما اعلام کرده است، یا خیر؟ گفت: تا ساعاتی پیش که کنار هم بودیم لیستی ارائه نشد و او تأکید کرد که در پایان بازی و هفته آینده لیست خروجی و بازیکنانی را که مدنظر اوست به باشگاه ارائه خواهد داد تا ما در خصوص جذب بازیکنان جدید اقدام کنیم.

افتخاری در پایان خاطرنشان کرد: ما به تمام بازیکنانمان نیاز داریم آنها در طول فصل عملکرد قابل قبولی داشتند اما تصمیم گیرنده نهایی سرمربی است و باید منتظر بمانیم تا ببینیم او چه نفراتی را خارج و چه نفراتی را جایگزین آنها خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *