پنجشنبه , ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

فشار زیادی را تحمل کردیم/ امیدوارم فکری برای میزبانی کنند

به گزارش “ورزش تایمز”، ایرج عرب مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی این تیم برابر الاهلی عربستان، گفت: کادر فنی و بازیکنان ما در این بازی خیلی خوب عمل کردند و خوشبختانه نتیجه‌ای که کسب کردیم هم بسیار دلچسب و به موقع بود و خوشحالیم که توانستیم در کنار تماشاگرانی که در ورزشگاه حضور داشتد این سه امتیاز را کسب کنیم.

عرب درباره وضعیت اقامت باشگاه پرسپولیس در امارات، افزود: بلیط فروشی این بازی جالب نبود و ما از وضعیت آن راضی نیستیم. من همیشه می گویم که وضعیت باشگاه خوب است؛ زیرا که اگر بگویم وضعیت خوب نیست، اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد. ما همیشه سعی کردیم حرف‌های امیدوارانه بزنیم اما این بازی تقریباً ده برابر بازی در تهران برای ما هزینه داشت و این هزینه‌ها در حدی بود که شب گذشته در تأمین آن به مشکل خوردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه هزینه‌های این بازی برای باشگاه بسیار زیاد بود، ادامه داد: ما می‌توانستیم این بازی را با یک دهم هزینه در تهران برگزارکنیم و در کنار آن از درآمد های بازی در ورزشگاه آزادی هم استفاده کنیم. تمام هزینه‌های ما در امارات به دلار بود و با توجه به مشکلات ارزی در تأمین آن به مشکل خورده بودیم. واقعاً باید فکری به حال این شرایط کنیم. ما یک درآمد ثابت داریم ولی هزینه‌های ما ثابت نیست و مانند این بازی هزینه‌های پیش بینی نشده‌ای داریم.

وی در پایان اظهار داشت: ما این مدت تلاش‌های زیادی برای درآمد زادیی داشتیم که باید بیشتر هم بشود. و امیدواریم فکری برای این موضوع میزبانی کنند. چون که ما در این چند روز فشار زیادی را تحمل کردیم ولی حرفی از آن نزدیم تا روی شرایط تیم تأثیر نگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *