شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

فرهاد فخیم سلاح مخفی تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی است؟

به گزارش “ورزش تایمز”، سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران روز گذشته در گفتگویی از فرهاد فخیم کاپیتان ۳۶ ساله تیم فوتسال مس به عنوان موثرترین بازیکن لیگ نام برد.

ناظم الشریعه در حالی این اظهارنظر را داشته است که فخیم سال‌ها پیش از تیم ملی خداحافظی کرد و عملکرد درخشانش با مس در چند دوره گذشته که منجر به چهار قهرمانی متوالی این تیم در لیگ برتر شده، توجهات را به خود جلب کرده است.

ادعای ناظم الشریعه درباره تاثیرگذاری فخیم احتمالاً مخالفی نخواهد داشت چرا که همه کارشناسان به نقش رهبری فخیم در تیم مس و جنگندگی اش برای رسیدن به قهرمانی در این سال‌ها معترف هستند.

در این شرایط، شاید بتوان این صحبت‌های سرمربی تیم ملی فوتسال را چراغ سبزی برای بازگشت فخیم به تیم ملی آن هم در سن ۳۶ سالگی تلقی کرد.

«استیو هریس» خبرنگار فوتسال ژاپن که خبرها و رویدادهای فوتسال در سراسر دنیا را به دقت زیر نظر دارد، در گفتگو با “ورزش تایمز” اعلام کرد که ۳۶ سالگی سن زیادی برای فخیم و حضورش در تیم ملی نیست.

او همچنین با بازانتشار صحبت‌های ناظم الشریعه درباره کاپیتان مس نوشت: «سرمربی ایران اشاره دارد که می‌توان فخیم را فراخواند. ناظم الشریعه از فرهاد فخیم بازیکن برجسته مس سونگون به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن لیگ نام برد. تعداد کمی مخالف این ادعا خواهند بود. آیا فخیم سلاح مخفی ایران -برای جام جهانی لیتوانی- خواهد بود؟»

فرهاد فخیم سال ۱۳۹۲ از تیم ملی ایران خداحافظی کرد اما از آن زمان به عملکرد خوبش در لیگ ادامه داده است.

به گزارش “ورزش تایمز”، اردوی تیم ملی فوتسال ایران برای حضور در جام جهانی از دو روز پیش آغاز شده است. ایران به عنوان یکی از پنج نماینده قاره آسیا در جام جهانی حضور خواهد داشت که شهریور و مهر ۱۴۰۰ به میزبانی لیتوانی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *