شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

فرصتی که بادران به مس کرمان داد/ پیروزی نوبرانه تیم انتهای جدول

به گزارش “ورزش تایمز”، هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ دسته اول روز گذشته با انجام ۳ بازی دنبال شد که در این بازی‌ها فجر سپاسی در خانه استقلال ملاثانی را شکست داد، گل ریحان از سد ملوان عبور کرد و در مهم‌ترین بازی بادران در بوشهر مغلوب شاهین شد تا صدرنشین مسابقات نشود.

در اولین بازی، تیم مدعی فجر سپاسی در شیراز از استقلال ملاثانی پذیرایی کرد. آبی پوشان خوزستانی بعد از دو پیروزی متوالی و صعود در جدول به این دیدار آمدند. در این بازی فجر با اخراج علی طالبی از دقیقه ۸، ۱۰ نفره بازی را دنبال کرد و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.

شیرازی‌ها با توجه به شکست بادران توانستند فاصله خود با تیم دوم جدول را به یک امتیاز کاهش داده تا در کنار استقلال خوزستان و هوادار رقابت داغی را با بادران داشته باشند.

بادران که این فرصت را داشت تا در صورت پیروزی به صورت موقت به صدر جدول صعود کند، مقابل شاهین بوشهر شکست خورد تا این فرصت طلایی را از دست بدهد. در حالی که بازی با نتیجه یک-یک در حال اتمام بود، حمیدرضا دیوسالار در دقیقه ۹۴ برای تیم شاهین گلزنی کرد تا شاهینی ها با این گل دیرهنگام بادران را شکست داده و این تیم را از صدرنشینی محروم کنند. بوشهری‌ها با این پیروزی ۳۶ امتیازی شده و به رده نهم جدول صعود کردند.

گل ریحان تیم قعر نشین مسابقات شب گذشته توانست در حالی که نیمه اول را با یک گل مقابل ملوان بازنده به رختکن رفته بود، حریف خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست داده و به چهارمین پیروزی فصل خودش رسید.

این بازی نیز بعد از دقیقه ۹۰ گل داشت و تیم میزبان با گل دیرهنگامی که در دقیقه ۹۲ به ثمر رساند پیروز شد. گل ریحان باوجود این پیروزی همچنان در انتهای جدول قرار دارد.

در آخرین بازی از هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول، مس کرمان صدرنشین مسابقات روز دوشنبه در کرمان به مصاف قشقایی شیراز می‌رود.

شاگردان مهاجری در مس حالا این فرصت را دارند تا در صورت پیروزی در این بازی خانگی، فاصله خود در صدر جدول را با نزدیکترین تعقیب کننده به ۵ امتیاز برسانند که در این صورت آنها گام بلندی به سوی صعود به لیگ برتر بر خواهند داشت.

جدول رده بندی لیگ دسته اول در هفته بیست و پنجم؛

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *