پنجشنبه , ۷ مرداد ۱۴۰۰

عبداللهی: مجیدی برای بازیکنان پاداش در نظر گرفته است

به گزارش “ورزش تایمز”، نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در گفت و گو با برنامه خط اول رادیو ورزش درباره محرومان و مصدومان این تیم در دربی حساس پایتخت برابر پرسپولیس در رقابت‌های جام حذفی بیان کرد: وضعیت تیم بد نیست و بازیکنان دیروز استراحت داشتند و ۲ روز قبل هم ریکاوری کردند. امروز و فردا تا روز مسابقه تمرینات را آغاز می‌کنیم. چند بازیکن مصدوم هستند اما مصدومیت حادی نیست.

عبداللهی گفت: به هر حال مصدومان منتظر می‌مانند تا با تشخیص سرمربی و پزشکان بازی کنند. محرومی برای دربی نداریم و وضعیت بازیکنان مطلوب است. این بازی حساسیت بالایی برای ما دارد و باید حتماً این دیدار برنده داشته باشد. بازیکنان با این روحیه می‌خواهند به پیروزی برسند.

سرپرست تیم استقلال درباره نتیجه بازی عنوان کرد: در روز بازی هر تیمی که تمرکز بهتری داشته باشد قطعاً برنده خواهد شد. در کل تیم ما تمرکز خوبی دارد. قرار است مجیدی به بازیکنان استقلال تیم پاداش بدهد که امیدوارم بازیکنان روحیه بگیرند. همچنین امیدوارم دربی خوبی را شاهد باشیم و هواداران هر ۲ تیم از بازی راضی باشند.

وی درباره رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در این بازی عنوان کرد: هر چند وقت یک بار باید تست کرونا انجام می‌شود و طبق دستور هیئت فوتبال استان تهران و سازمان لیگ فوتبال با ۲ اتوبوس با کل تیم به استادیوم بازی می‌رویم. با برگزاری بازی برخوردها به سبب درگیری تن به تن در فوتبال بیشتر می‌شود. ایفمارک تست‌های کرونا را تایید می‌کند و تمامی افرادی که با تیم در ارتباط هستند و باید همگی تست شان منفی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *