چهارشنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۰

ضعف و ناتوانی سازمان لیگ دردسرساز شد/ تحریم صحبت‌های دستیاران!

به گزارش “ورزش تایمز”، در شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا بر برگزاری نشست های خبری قبل و بعد از بازی با حضور سرمربیان تیم ها تاکید دارد و با غایبان برخورد انضباطی می کند، سهل انگاری و بی تدبیری سازمان لیگ برتر و ناتوانی و ضعف در برخورد با تعدادی از سرمربیان باعث شده است هواداران تیم ها و علاقمندان به فوتبال از صحبت های سرمربیان تیم ها قبل و بعد از بازی محروم شوند.

در این میان برخی سرمربیان نیز که خود را تافته جدا بافته می دانند و حضور در نشست های خبری قبل و بعد از بازی را در شان و جایگاه خود نمی دانند و دستیاران خود را برای گفتگو با رسانه ها اعزام می کنند.

از آنجایی که سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به انتقادات صورت گرفته از سوی رسانه ها نسبت به این موضوع بی توجه بوده و توان و شهامت برخورد انضباطی با سرمربیان غایب را ندارد، تصمیم بر این است از این پس نشست های خبری قبل و بعد از بازی که با حضور دستیاران برگزار می شود پوشش داده نشود.

ضمن این که صحبت های سرمربیانی که ترجیح می دهند در فضایی دیگر و با انتخاب خودشان با برنامه های خاص صداوسیما گفتگو کنند نیز پوشش داده نخواهد شد.

این اقدام در راستای اعتراض به ضعف و ناتوانی سازمان لیگ فوتبال ایران که تنها به فکر برگزاری مسابقات بدون رعایت استانداردهای کنفدراسیون آسیاست، از سوی برخی رسانه ها اتخاذ شده و در کنار آن انتقاد از سازمان لیگ و روابط عمومی آن ادامه خواهد داشت. هر چند که نرود میخ آهنین در سنگ!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *