شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

صنعت نفت می خواهد با شکست دادن استقلال نتایجش را جبران کند

شاهین بیانی در گفت و گو با “ورزش تایمز” در خصوص آبی پوشان برای دیدار برابر صنعت نفت آبادان گفت: استقلال با پیروزی برابر ذوب آهن در مرحله یک هشتم جام حذفی توانست هم به مرحله بعد این مسابقات صعود کند و هم خود را از لحاظ روحی و روانی آماده دیدار برابر صنعت نفت آبادان کند.

وی ادامه داد: آبی ها بدون دیاباته به آبادان رفتند تا بتوانند با یک بازی خوب که توام با پیروزی شود با دست پر از آبادان بازگشته و سه امتیاز حساس را از آن خود کنند.

کاپیتان پیشین استقلال در مورد وضعیت نفت آبادان هم گفت: نفتی ها در نیم فصل اول فوق العاده بودند اما شرایط آنها در دور برگشت تا حدودی تغییر کرد و نتوانستند همانند دور رفت نتایج قابل قبولی کسب کنند بنابراین به دنبال این هستند تا بتوانند استقلال را در آبادان شکست داده تا هم از بحران خارج شوند و هم سه امتیاز حساس این دیدار را به حساب خود واریز کنند.

بیانی تاکید کرد: نفت تنها یک هدف دارد و آن هم پیروزی برابر استقلال است اما آبی ها هم دست و پا بسته نیستند. کادر فنی به طور حتم آنالیز خوبی از نفت داشته و تمام تلاشش را خواهد کرد تا بتواند در هوای گرم خوزستان سه امتیاز این بازی را کسب کند.

وی در مورد عملکرد قائدی و اسماعیلی در هفته های اخیر گفت: در دیدار آبی ها مقابل ذوب آهن، اسماعیلی و قائدی بهترین بودند البته خط دفاع استقلال هم دچار اشتباه نشد ولی حرکات بی نظیر این دو بازیکن و عملکرد خوب شان باعث شد تا این روزها آمادگی خود را به رخ حریفان بکشند و حالا تیم های حریف باید برنامه ای برای مهار این دو بازیکن داشته باشند.

وی در مورد سالگرد مرحوم ناصر حجازی هم گفت: حجازی هرگز فراموش نخواهد شد او اسطوره فوتبال ایران است. ناصرخان یکی از مفاخر فوتبال ایران است که هرگز اصول را زیر پا نگذاشت، او همیشه رک صحبت کرد و یکی از دلایل محبوبیتش هم همین صادقانه بودنش بود، از لحاظ فنی هم او یکی از بهترین های فوتبال ایران بود و شاید اگر در اول انقلاب آن قانون من درآوردی اجرا نمی شد او می توانست در انگلیس فوتبالش را به پایان برساند.

کاپیتان پیشین استقلال در پایان خاطرنشان کرد: استقلال این روزها شرایط سختی در لیگ دارد و اگر نتواند در دیدارهای آینده به پیروزی دست پیدا کند دستش از جام کوتاه خواهد ماند بنابراین مجیدی بخشی از تمرکز خود را روی جام حذفی گذاشته تا بتواند در این جام به قهرمانی دست پیدا کرده و دل هواداران را شاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *