سه شنبه , ۵ مرداد ۱۴۰۰

صعود بی سروصدای پدیده به رده پنجم/ رحمتی بین قلعه نویی و منصوریان

به گزارش “ورزش تایمز”، در چارچوب هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر تیم فوتبال پدیده موفق شد در خانه با یک گل از سد نفت مسجد سلیمان عبور کند. این نتیجه در حالی به دست آمد که هدایت دو تیم بر عهده تیمی از مردانی بود که در سالهای گذشته پیراهن استقلال را بر تن می‌کردند.

در حالی که هدایت تیم پدیده بر عهده مهدی رحمتی یکی از کاپیتان‌های سابق و مردان پر افتخار تاریخ باشگاه استقلال بود، محمد نوازی، اشکان نامداری و علی سامره او را همراهی می‌کردند و در سوی دیگر میدان هم مردانی مثل حنیف عمران زاده و سعید لطفی، محمود فکری یکی دیگر از کاپیتانی سابق و پر افتخار استقلال را همراهی می‌کردند.

این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پدیده به پایان رسید تا شاگردان رحمتی ۳۷ امتیازی شده و به رده پنجم جدول صعود کنند. اعضای تیم پدیده در حالی به رده‌ای آبرومند و خوب در جدول رده بندی رسیدند که فصلی پر فراز و نشیب را به لحاظ مدیریتی تجربه می‌کنند و شرایط تیم شان پایدار نبود؛ که این بی ثباتی و مشکلات عدیده، ارزش کار آنها را بیشتر می‌کند.

پدیده با هدایت رحمتی در حالی در رده پنجم قرار گرفته که تیم تحت هدایت قلعه نویی در رده چهارم و شاگردان علیرضا منصوریان در رده ششم قرار گرفته‌اند و احتمال جابجایی رده‌های این تیم‌ها در هفته‌های آتی با توجه به فشردگی امتیازات وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *